Жартівливі тексти освідчення в коханні хлопцю

617

У нас є самі жартівливі визнання в любові в прозі. Найсексуальніші і блискучі тексти визнання для коханого хлопця. Прикольне визнання в любові – змусить сміятися і радіти вашого коханого хлопця.
***

Рідний мій чоловік, я вдячна своїй долі за наше знайомство і можливість повною мірою насолоджуватися кожним днем, проведеним разом. Про таких відносинах, які відкриваються нам, можна тільки мріяти. Я знаю, що мені насправді пощастило в житті, адже ти даруєш надію й опору для мене. Хочу довіряти тобі у всьому і бути впевненою в тому, що мої мрії неодмінно знайдуть реалізацію в реальності, що я зможу бути найщасливішою дівчиною у всьому світі. Я насправді відчуваю себе щасливою, причому бувають моменти, що я думаю, наскільки я гідна такого безмежного щастя з найкращим чоловіком. Рідний, скажи, будь ласка, як мені вчинити? З кожним днем мої почуття стають все сильніше, але ж вони мають право на життя. Мрію про те, щоб доля подарувала нам найкращі можливості для того, щоб бути удвох. Люблю безмежно.

***

Милий, я зуміла полюбити тебе з першого погляду, миті нашого спілкування. Спочатку я не розуміла, що моє серденько завітала справжня любов, але тепер, з кожним днем, я все більше в цьому переконуюся. Моє серце заливається красивою, романтичною піснею, коли ми опиняємося удвох, а тіло просить ласк самого кращого чоловіка у всьому світі. Скажи, рідний, чи можу я розраховувати на те, щоб бути тільки з тобою, втілювати у реальність мрії про відносини, які мають право на життя? Нехай наші почуття стають все яскравіше і дивніше, незважаючи на те, що вони спочатку представляли собою просту іскорку. Рідний, я мрію про те, щоб з кожним днем стає все ближче до тебе. Люблю і хочу бути з тобою. Пам’ятай: ти зумів стати найкращим чоловіком для мене, бо я виявилася справді щасливою, але адже подальший розвиток відносин залежить тільки від нас. Ти готовий до майбутнього нашого?

***

Милий мій, світ виявляється настільки прекрасним і справді чудовим, коли ти перебуваєш поруч. Я одразу ж забуваю про будь-які проблеми і перешкоди, адже я отримую можливість відчути, що я насправді зуміла стати для тебе найважливішою жінкою в усьому світі. Мені так радісно, що доля вирішила подарувати настільки безмежні і щирі почуття саме нам. Я бачу, як ти на мене ніжно дивишся, як твій голос часом тремтить від хвилювання, відчуваю ласку твоїх обіймів і поцілунків, але ти не можеш вимовити три головних слова. Рідний, я знаю, що все давним-давно сказано в думках і усвідомлено, адже мені теж складно зізнатися в коханні, я соромлюся і трохи боюся. Може, ми виправимо цю ситуацію, зробивши ще один крок назустріч один одному? Я дуже сильно хочу бути з тобою й робити самого кращого чоловіка щасливим.

***

Рідний, ти намагаєшся дарувати мені справжню любов в поєднанні з ніжністю і навіть пристрастю. Ти – втілення мого ідеального чоловіка. Як же хочеться, щоб доля милувала щирими почуттями, які будуть ставати сильнішими з кожним днем. Впевнена в тому, що ти – моя доля. Можливо, нам Господь дозволить провести все життя разом, насолоджуючись справжніми почуттями і розуміючи, що ми можемо одне одному дати справді багато позитивних емоцій, піднести справжні сюрпризи? Рідний, я дуже сильно хочу, щоб з кожним днем наші відносини ставали сильнішими, а сумних помилок вдавалося уникати. Ми в дійсності опиняємося схожими настільки, що я навіть дивуюся. Незважаючи на таку подібність, я знаю, що ми можемо дарувати щастя один одному. Пам’ятай: я дуже сильно люблю тебе, мрію дарувати любов одному чоловікові і ти вже здогадався кому саме.

***

Дорогий мій чоловік, ти зумів зробити мене справді щасливою, адже я опиняюся вдячною за такий жест. Велике спасибі за те, що ти допомагаєш зрозуміти, наскільки чудовим буває справжнє щастя, коли можна світитися від нього і розуміти, що серце насправді співає і сподівається тільки на найкраще. Рідний мій, ти зумів стати для мене справжньою надією на щастя і реалізацію найпотаємніших побажань, адже за це можна дякувати багаторазово. Кожен день, який вдається провести з тобою, залишається в моєму серці і дарувати надію на щось особливе і справді тепле, безмежне. Мені хочеться знати, що ми насправді можемо бути разом і дарувати тільки позитивні події. Можливо, доля дозволить нам цінувати кожен день і показувати, що справжні почуття насправді існують?

***

Кожна людина прагне знайти свою другу половинку, але далеко не в кожному випадку є подібна можливість. Знаєш, вдається по-справжньому радіти, якщо вдається знайти того чоловіка, який виявляється близьким по духу і стає підтримкою справжньої для тебе. Рідний мій, ти зумів стати моєю другою половинкою, долею і єдиним чоловіком. Ти дозволив мені знайти відсутню частину себе, адже я черпаю натхнення з кожної миті нашого спілкування і сподіваюся на те, що доля дозволить повною мірою захоплюватися один одним, радувати і сподіватися тільки на краще. Милий мій самий коханий, ти встиг стати для мене всім, а це багато чого коштує. Хочу, щоб мої почуття ставали сильнішими, а про любов, яка встигла наздогнати, знали всі люди. Нехай так і буде. Пам’ятай: ти можеш зробити мене найщасливішою дівчиною у всьому світі.

***

Кожна людина коли-небудь зустріне свою другу половинку і переконається на власному прикладі в тому, що любов може бути сильною і справді приголомшливої. Однак на що можна розраховувати, наважуючись почати стосунки зі своїм обранцем? Звичайно, на грандіозне щастя, яке не так-то просто описати звичайними словами. Мій улюблений, я зуміла знайти в тобі те, що шукаю, ти даруєш мені щастя. Знаєш, я хочу сказати, що ти робиш мене щасливою дівчиною в усьому світі. Я відчуваю, що ти можеш брати на себе відповідальність за вчинені вчинки і прагнути до досягнення поставлених цілей, незважаючи ні на що. Такий підхід повинен викликати захоплення, яке виходить від мене. Коханий, я щиро щаслива, що ти опинився зі мною, і я можу переконатися на особистому прикладі в тому, що ти – ідеал. Сподіваюся, що доля готова подарувати нам справді довгі і щасливі відносини.

***

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Прикольні побажання коханому хлопцеві:
На ранок | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні визнання коханому хлопцеві на телефон