Зовнішність еталонної відеокарти intel arc alchemist з’явилася на рендерах

20

Сайту videocardz стане простіше виправдовувати свою назву, оскільки в наступному півріччі до новин про графічні рішення amd і nvidia додасться регулярно оновлювана інформація про дискретну графіку intel. Канал moore’a law is dead скористався популярною в криміналістиці методологією “фоторобота”, щоб сформувати зображення еталонної відеокарти intel arc alchemist, яка повинна з’явитися на ринку в другому кварталі наступного року.

джерело зображення: moore’s law is dead

У цьому, до речі, і полягає «несозерцательная» частина новини – якщо мобільні графічні рішення сімейства arc alchemist вийдуть ще в першому кварталі майбутнього року, то настільних доведеться чекати до другого.

джерело зображення: moore’s law is dead

Підкреслимо, що представлені каналом зображення еталонної ігрової відеокарти intel створені фахівцем з комп’ютерної графіки, але напевно за описом тих, хто бачив реальний зразок. Про компонування системи охолодження нічого особливого сказати не можна – вона займає простір двох слотів розширення, оснащується двома великими вентиляторами, а радіатор явно простягається за межі текстоліту, судячи з розташування роз’ємів додаткового живлення, які мають 6 і 8 контактів відповідно.