Звичайний матч valorant обійшов у популярності фінал турніру з cs: go

21

Чергова блискуча перемога команди navi виявилася менш цікавою, ніж матч групового етапу турніру від riot.

Поза сумнівами, що cs:go – у тому числі як спадкоємець cs 1.6 – культуроутворююча дисципліна для європейських країн. І, ймовірно, одна з небагатьох, кіберспортсменів з якої знають і поважають далекі від індустрії люди.

У гранд-фіналу турніру esl pro league 14 зіткнулися зіркові склади організацій navi і vitality. Снайпер команди navi-олександр костильов. Якщо він зустріне на вулиці гравця рідної збірної з футболу, вище шанс, що саме футболіст підійде до s1mple за фото і автографом. І грав він проти французького гравця zywoo, з яким ситуація аналогічна.

Вирішальний матч турніру з призовим фондом в 1 мільйон доларів зібрав близько 760 тисяч глядачів загального пікового онлайну. У той же час проходила трансляція valorant masters berlin , де відносно відомі команди, sentinels з g2, з’ясовували хто кого в самому звичайному, пересічному матчі групової стадії. За цією подією стежили понад 800 тисяч глядачів. По ходу трансляції дельта між цифрами іноді виявлялася принизливо великий.

valorant остаточно підкорила північну америку і перейшла на європу. Так як riot сама проводить турніри, компанія змогла піти на чудовий по ефективності крок, дозволивши стримувати не тільки офіційним студіями, але і популярним стримерам. І другі не відібрали аудиторію у студій, але залучили ще більше гравців. Valve так чинити не вміє, адже умовні організатори esl відмовляться проводити турніри з інклюзивністю-її не розуміють спонсори.

Політика повністю контрольованих ліг від великих видавців з кожним роком показує ефективність. І нових спонсорів.