Інтервю з Wert1go

164

Продовжую публікувати інтерв’ю з цікавими, на мій погляд блогерами.Перші два інтерв’ю були з акулами мережі з частини заробітку МастерХ , і Bormaley.

Ну а тепер я вирішив взяти інтерв’ю у одного молодого блогера , який з недавнього часу теж вирішив присвятити себе заробітку в мережі. Ну що ж зустрічайте — Wert1go. Вже якщо чесно не пам’ятаю як потрапив на його блог , але потрапив вдало , як раз коли Wert1go поставив собі за мету зібрати за короткий термін суму на нетбук.Про цієї акції під назвою «Битва з часом» , я писав в одному зі своїх постів.

Привіт Wert1go

Привіт Raptor

Для початку розкажи не багато про себе.

Трохи про себе кажеш, ну чтож… Я звичайний студент технічного вузу, який навчається і живе в дали від дому, ну і між справою намагається працювати в мережі.

Як ти потрапив в SEO , ти не проти якщо ми будемо на ти ?

В SEO я потрапив абсолютно випадково. Йшов грудень 2008. Я благополучно забив на La2, після 4х років життя відданих це грі:( Сидів думав чим зайнятися. Ну і вирішив ввести в яндексі «Заробіток в інтернеті». Потрапив на блозі Сергія Жиліна, потім на Мауле потім на Майстер Х… Власне ці троє і переконали мене що SEO і все таке це дуже круто.

Скільки років ти вже в SEO ?

Оооо, ну до років мені ще далеко, через півроку виповнюється тільки перший «років», я в SEO з грудня 2008, вважаємо на пальцях: раз, два… шість. Так шість місяців.

Розкажіть, чим саме ти заробив перші гроші в мережі?

Дайка згадаю як то було… А ось, згадав. Багато розповідає як вони заробили перші гроші на кліках, так от, я на них нічого не заробив, хоча чесно намагався;) Свої перші інтернет-гроші я заробив в якості фрілансера, хоча напевно це голосно сказано… Я отримав замовлення на біржі, на постинг на якомусь форумі про серіали, ну і виконавши його отримав свій перший гонорар».

Значить ти студент , і яку спеціальність опановуєш ?

Цю тайнуя не розкрию(соромлюся >_<) , скажу лише назва кафедри: СДКМ. Ми розшифровуємо як Сила, Яка Рухає Світ, власне кафедра з цим пов’язана.

Чому був присвячений твій перший сайт?

Заробітку в інтернеті:) Надивившись на круті блоги, я звичайно ж був затягнений ідеєю отримувати 100 баксів за картинку розміром 468х60 пікселів, яка висить у тебе на сторінці. Тому, недовго думаючи, я завів свій блог про заробіток(у новачків схоже у всіх така манія), який розуміє протягом декількох місяців служив для мене розвагою і не приносив ні копійки, благо зараз це в минулому.

Розкажи не багато про акції яка зараз проходить на твоєму блозі?

Ну це щось на кшталт спроби перемогти лінь і довести собі, що якщо дуже хочеться то можна отримати те, що хочеш;) Лінь поки ще пручається, але зрушення є, так. Тільки от я був трохи віддалений від своєї мети (нетбук), невдалим початком сесії, але ще є час і я думаю у мене є всі шанси встигнути до кінця постановленого терміну.

Скільки годин на день ти працюєте?

В останній тиждень по 2-3 години, біганина дам і багатогодинні очікування стомлюють…

Скільки годин відводиш на сон?

Мій зростаючий організм вимагає від мене багато сну, і досить таки частину він його отримує дозами по 8-10 годин

У тебе є інші проекти, крім твого блога?

Звичайно, ними я і останнім часом займаюся, на блозі трошки подзабил, але це тимчасове явище. Майже всі проекти зроблені на основі моїх захоплень, так набагато простіше працювати, ніж розповідати про дебети і кредити не знаючи що це.

Якщо не секрет скільки тобі максимально вдалося заробити в мережі за місяць?

Не секрет. Заробіток за минулий місяць склав близько 2,5 т рублів, що у 3 рази більше порівняно з позаминулим роком, і зростання все триває, думаю в цьому місяці дохід зросте в 4 рази, тьху,тьху тьху.

Що для тебе блог і що тебе спонукало до його створення?

Блог для мене і спосіб заробітку і засіб донесення своїх думок і знань до свідомості інших людей. Що спонукало до його свідомості, я вже вище розповів, просте бажання зрубати грошей.

Методами якій пошуковій оптимізації ти користуєшся(білими, сірими або чорними) і чому?

Перші 2. Напевно тому, що тому що поки немає грошей на софт, а там видно буде:) Взагалі ставка на біле SEO — хороша ставка, ставка яка перемогла до оголошення результатів, бо це довгострокове явище, йому не загрожують ні бани сателітів/дорвеїв, ні абузы з боку конкурентів. Траст рулить. Саме тому я всіма силами намагаюся бути «хорошим хлопцем».

Які захоплення і хобі у тебе є крім заробітку в мережі?

Стандартний набір: ігри(в останній час тільки DotA), аніме, серіали.

Твої близькі друзі і знайомі знають, про те чим ти займаєшся?

Знають тільки дуже наближені до мене люди, я намагаюся не дуже про це поширюватися.

Якщо так , то як вони до цього ставляться ?

Плоско-паралельно:) Тільки мама не вірить, що сидячи за комп’ютером і нікуди не виходячи можна заробити гроші…

Як ти вважаєш, чи варто новачкам пробувати себе в SEO?

Ну, я б і сам без 6 місяців новачок… Так що скажу прямо: чи варто. Хочете грошей? Працюйте і вони у Вас будуть. Так лінь. Так хочеться спати. Але якщо хочеться грошей працюйте, і все вийде! (Аж себе надихнув)

Ти читаєш книги, якщо так то які?

Дуже люблю читати детективи і фентезі, і ще якісь невідомі мені жанри. Правда за останній місяць прочитав тільки «Золотого Теляти».

Якщо інтернет зникне, що тобі його замінить?

Ну особливо переживати не буду, жив ж як то без нього до 14 років, і нічого нормально. Звичайно в плані втрати заробітку буде трошки прикро, але голова ніби на плечах, не пропаду

Назви трійку блогерів, яких ти постійно читаєш?

Так що б постійно… Хм… По-перше Майстер Х, його блог був у числі перших відвіданих мною блогів взагалі, так він і залишився в числі читаються:) Потім слід А. Трой, мені подобаються деякі його пости — читаєш як книгу. Ну і замикає трійку лідерів блог Життя-Зашибісь, з його автором Heromant’ом я часто спілкуюся.

Ну і наостанок , що б ти хотів побажати нашим читачам , а так само тим, хто вирішив спробувати свої сили в SEO?

Бажаю всім одного: перемогти свою власну лінь. Переможете її і буде Вам щастя. «Людина — коваль свого щастя», або як то так, це не порожні слова, все у Ваших руках.

—————————–

Ну ось і все , величезне дякую за цікаве інтерв’ю.Від себе бажаю тобі успіхів , а так само побороти лінь ?? , ну і саме головне досягти поставленої мети, про яку ти пишеш на блозі.

Я як і напевно твої читачі уважно стежимо за цим.

Удачі тобі Wert1go!

Дякую:) Буду йти до перемоги!