Подзвони на свій блог

621

Саме з таким повідомленням я зустрів сьогоднішній ранок. WordPress, як завжди не перестає дивувати своїх шанувальників і продовжує робити все для того що б полегшити нашу роботу з блогом.

Як говоритися – майбутнє вже тут. Адже тільки уявіть, що вийшло так, що ви сидите без комп’ютера або ноутбука. І під рукою у вас тільки телефон. Ви щось побачили, раптом відвідала вас відмінна думка для написання посту, але як на зло немає ні компа ні ручки з папером. І тут на допомогу вам приходить новий винахід від вордпресс, а саме дзвінок на ваш блог. Наговорити в телефон все що потрібно і ось новий пост вже опубліковано.

І так як же це все працює. А працює все дуже просто!

Все, що нам потрібно це зайти в адмін панель нашого блогу, відкрити вкладку:
Консоль —>Мої блоги і у вікні, вибрати опцію дозволити публікацію голосом. Після цього ви отримаєте спеціальний номер і код для вашого блогу:
Натискаємо дозволити:

Отримуємо номер:

Після того як ви це зробили, аудіо-файл переданий вами з телефону буде опублікований в вашому блозі.
Тепер ви можете надсилати ваші пости в WordPress через Інтернет, електронну пошту, iPhone, Android, Blackberry, десктопні клієнти і тепер з будь-якого телефону в світі. Зрозуміло, всі ці пости будуть так само анонсовані в FaceBook і Twitter, якщо така опція у вас обрана.

І все це абсолютно безкоштовно! Даний голосової постинг має всього лише на даний момент одне обмеження, це запис тривалістю до 60 хвилин, але думаю, що в подальшому з розвитком такого постингу в блозі буде збільшено.

Чи Не правда ще одне відмінне рішення від команди розробників WordPress?

А ви будете користуватися такою функцією у вашому блозі?