Інфографіка: 2 роки блогу Все про все

434

Шановні читачі блогу Все про все!
Сьогодні блогу виповнилося два роки! Блог можна сказати ще молодий, але за ці два роки ведення блогу, я багато дізнався нового для себе, чого думаю без ведення блогу і знайомств з безліччю цікавих людей, а саме блогерів, не дізнався б просто відвідуючи інтернет.

Тоді в далекому 2009, я практично нічого не знав про ведення блогу, не розумів нічого в таких речах як оптимізація блогу, не знав, що таке SEO розкрутка блогу. Але дуже хотів завести свій блог і писати в нього, що то корисне для людей. Я не буду стверджувати, що зараз через два роки, я добре розбираюся у всіх це. Звичайно ж це не так. Я постійно дізнаюся, що щось нове, часто це відбувається після рад різних блогерів і безлічі годин проведених за екраном монітора читаючи різні блоги. Але я за всі ці два роки жодного разу не пошкодував, що відкрив цей блог і продовжую писати пости про те, що мені цікаво.

Сподіваюся, що в цьому році я познайомлюся з ще безліччю цікавих блогерів, ще краще зміцню знайомства з тими, кого вже знаю не перший рік. Сподіваюся, що постійні читачі блогу будуть продовжувати читати мої пости, коментувати їх. Сподіваюся, що в 2011 аудиторія блогу стане ще більше. Адже все, що я роблю і пишу на блозі, все це для вас шановні відвідувачі та читачі блогу Все про все.

З Днем Народження тебе блог Все про все!

Бажаю вам всім, шановні читачі блогу, всього найкращого!
З Повагою,
Кирило (Raptor)

Для перегляду оригінального розміру, натисніть на картинку