7 питань про заробіток в інтернеті

384

Інтернет давно вже поділив нас на тих, хто заробляє в ньому і тих, хто просто гуляє по ньому. Як не дивно, але останнім часом багато зрозуміли, що в інтернеті можна заробити гроші. І з’явилася категорія тих, хто хоче почати заробляти в інтернеті на своїх сайтах, блогах. Хоча багато хто жартома стверджують, що в мережі грошей немає, але насправді це не так. Але ті, хто хоче працювати і не боїться працювати, заробляють хороші гроші. В інтернеті можна заробити, а от скільки це вже буде залежати від вас. Цей пост я написав для того, що б розповісти про сім напевно найбільш поширених питаннях про заробіток. Напевно ці питання кожен з вас чув хоч раз у своєму онлайн життя, або їх вам задавали.
Ну, а особливо топові блогери напевно їх постійно чують.

Звичайно я розумію, що питань про заробіток в мережі може бути величезна кількість. Але я наведу в цьому пості сім найбільш поширених і часто расспрашиваемых на мій погляд.

[adsense]

Чи можливо заробляти в мережі?

Думаю, що це дуже дивне питання який можна почути. Швидше за все таке запитання можна почути від людей старшого покоління, які тільки познайомилися з інтернетом і все ні як не можуть зрозуміти, як можна заробляти в мережі. Але відповідь дуже проста, адже не дарма ж вебмастера витратили величезну кількість часу на створення різних сайтів. Адже створення сайтів і їх наповнення контентом, а так само просування це те, що забирає величезну кількість сил і часу і повірте просто так цим би ні хто не займався, якби вся ця робота не була подпитана подальшим заробітком на цих сайтах.

Як заробити в інтернеті?

Способів заробітку в інтернет дуже багато. Всі ці види можна розкласти на такі складові які залежать тільки від вас, а так само від того, чим ви найбільше компетентні:

  • Дизайн
  • Копірайтинг
  • Seo і все ,що воно в себе включає

Є ще величезна кількість способів заробити в інтернеті. Все залежить від вашого бажання і можливостей.

Як заробити в інтернеті багато грошей?

Погодьтеся, що це дуже дурне питання. Але все ж давайте спробуємо відповісти на нього. Необхідно насамперед не лінуватися і відноситься до роботи в мережі так само як і до всього, що важливо для вас в реальному житті, і треба розуміти, що заробляти в інтернеті не простіше, ніж у реальному житті.

Яким способом можна заробити найбільше?

Найбільше можна заробити на сайтах та блогах. Саме вони пов’язані з усіма способами заробітку в інтернеті. Можна зробити так само величезну армію сайтів сателітів і ГС і продавати з них посилання. Можна відкрити варез сайти і заробляти гроші. Можна відкрити адалт сайт і заробляти гроші на показі полунички. Варіантів багато, але працювати все одно доведеться.

Скільки можливо заробляти на сайті?

Це ж очевидно і повинно бути зрозуміло. Можна заробити стільки, скільки у вас буде бажання заробити в інтернеті. Хто може створити сайт, але не вклавши в нього нічого, так і залишиться одним із сайтів привидів, яких мешкає безліч в мережі. Це ті сайти, у яких немає ні відвідуваності ні своєї аудиторії, багато хто з них важко назвати сайтами для людей. А можна і створити сайт, при цьому правильно вибрати для нього нішу, вкласти в нього гроші, розвивати його і в кінці такий сайт буде і популярних і так само буде приносити дохід його власнику.

Можна заробляти на сайтах без вкладень?

Відповідь одна — не можна! Мінімальні витрати на сайті у вас будуть і вам доведеться понести. Найперше, де вам доведеться вже заплатити ще до того, як відкриєте свій сайт, це покупка хостингу і домену для нього. Звичайно хтось може заперечити і сказати, що можна не купувати домен і хостинг, а для початку завести сайт або блог на безкоштовній платформі. Але повірте мені, з мого особистого досвіду, а він був майже 2 роки на одній з безкоштовних таких платформ — воно вам не треба. Це одна морока! Ну, а якщо вас все ще мучить сумнів на рахунок платний або безкоштовний, то раджу вам почитати мій пост під назвою безкоштовні сайти за і проти, що думаю допоможе вам прийняти вірне рішення.

Чому у мене не виходить заробляти в інтернеті на сайтах?

Люди створюють хороші сайти, але їм чомусь не вдається просунути сайти через пошукові системи і відповідно заробляти на них.
Чому?
Багато вебмастера зовсім не приділяють часу технологій просування сайтів seo. Seo – це пошукова оптимізація сайту. Якщо ви вивчите seo (хоча, повністю вивчити seo неможливо) ви зможете просувати будь-який сайт в будь-якій пошуковій системі. Що в свою чергу принесе в подальшому прибуток.

Підсумок:
Якщо ви чуєте про заробіток в мережі в перший раз, і ви не знаєте ще як заробляти в інтернеті свої перші 100 доллоров, але дуже хочете заробити, ви можете ввести запит в пошуковій системі наприклад: як заробити в інтернеті, заробіток в інтернеті або подивитися архів моїх записів на блозі, де ви зможете знайти ще багато корисної інформації. Такий приклад як: створити новий блог, як купувати посилання або як отримати трафік на сайт.

А які вам задавали питання про те як заробити в інтернеті і як ви на них відповідали?