Saber interactive представить п’ять майбутніх ігор на the game awards 2021 і twitch winter gathering

32

Saber interactive представить п’ять майбутніх ігор в рамках the game awards 2021 9 грудня і twitch winter gathering 10 грудня, повідомила компанія.

” saber святкує своє 20-річчя в цьому році, і дивно, наскільки компанія розвинулася за цей час. Наша компанія вже давно відома своєю бездоганною репутацією розробника, і з тих пір, як ми приєдналися до сім’ї embracer, ми продовжили рости на цьому фронті, купуючи деякі з найталановитіших студій з усього світу”.

– сказав глава видавництва saber interactive тодд холленсхед в прес-релізі.

Холленсхед продовжував:

” у той же час ми спокійно будуємо наш видавничий підрозділ і лінійку, яка збирається швидко розширитися з оголошенням декількох нових ігор на 2022 рік і далі. Ми розповімо більше з нашого майбутнього, дуже різноманітного списку з оголошеннями та причепами, які будуть представлені пізніше цього тижня як на the game awards, так і на twitch winter gathering. Ви почуєте набагато більше від saber, що просувається вперед”.

На the game awards 2021 глядачі можуть з нетерпінням чекати анонсу нової гри і трейлера від saber interactive і focus entertainment. Ще три гри saber interactive будуть оголошені світовими прем’єрними трейлерами на виставці компанії в twitch winter gathering на наступний день, в якій також буде показано ексклюзивну розмову між зіркою “зловісних мерців” брюсом кемпбеллом, ведучим the game awards 2021 джеффом кілі і головним креативним директором saber interactive тімом віллітсом про майбутню гру evil dead: the game.