12 способів збільшити обсяг цільової аудиторії блогу

497

В даному пості ми розглянемо різні зарекомендували себе способи просування блогу, які допоможуть залучити додатковий приплив цільової аудиторії на ваш блог. Щоб привести цей опис в дію, необхідно виконати всі описані пункти:

1. Оновлення — завжди оновлюйте свій блог новим свіжим контентом, оскільки якщо блог не оновлюється він поступово вмирає, т. к. необхідно приділяти увагу своєму блогу.
2. Необхідно постійно спостерігати за вашою сферою бізнесу в різних новинах, бути в курсі останніх подій і також швидко змінювати у бік нових віянь, робити різні огляди і опитування, щоб покращувати бік якісності блогу.

3. Статистика — недооцінений інструмент для просування блогу, оскільки саме статистика дозволяє переглянути різницю відвідувань до і після будь-яких змін, зрозуміти в яку сторону ресурсу слід розвиватися.
4. Блоги і статті — додайте на свій блог додаткову інформацію, яка якимось чином пов’язана з тематикою, це може бути блог або статті на сайті, що додатково допоможе наростити контент блогу і як правило збільшити його відвідуваність.
5. Конкурентність — не забувайте про своїх конкурентів, тому що необхідно знати хто веде боротьбу за місце під сонцем, постійно дивіться за розвитком блогів, спробуйте обмінятися з ними посиланнями, що позитивно вплине на обидва блогу, причому якщо Тіц вашого блогу менше ніж у конкурента, більше користі буде саме вам.
6. Оптимізація — необхідно використовувати тільки дозволені методи для просування блогу, не варто ризикувати своїм ресурсом звертаючись до новачків в області просування і робити дії, які викликають сумніви в своїй правильності і чесності.
7. Унікальність інформації — робіть оновлення блогу хоча б 1 раз в місяць, тобто додавайте додаткові матеріали і контент, це дозволить з часом домогтися великого припливу відвідувачів, причому кожен місяць ця цифра буде зростати.
8. Заголовки — приділяйте велику увагу заголовків, т. к. пошукова система Яндекс надає заголовкам велике значення. Краще всього якщо заголовки будуть присутні на кожній сторінці.
9. Головне меню — можна також назвати цей пункт як юзабіліті, т. к. розкриває основне поняття, необхідно щоб головне меню було на кожній сторінці сайту для зручності навігації, причому повинна бути внутрішня перелінковка сайту, меню має бути зручним і зрозумілим.
10. Розмір — звертайте увагу на розмір завантажуваної сторінки, т. к. необхідно думати і про користувачів, для яких всі ці дії робляться і зробити перегляд блогу невимушеним, цікавим і легким.
11. Дизайн — звичайно зрозуміло, що дизайн не повинен обтяжувати, щоб дозволяв отримати інформацію заради якої користувач зайшов, не варто використовувати блог як рекламну площадку і при старіння дизайну виробляти його оновлення.
12. Ключові слова — поняття вже давно банально і зрозуміло, є невелике зауваження, намагайтеся поєднувати ключові слова і заголовки сторінок, щоб було збіг і помітність.