19 жовтня відбудеться вихід останнього бійця сора в super smash bros. Ultimate

13

19 жовтня в super smash bros. Ultimate стане доступний новий боєць-сора з серії ігор kingdom hearts. Сора стане останнім бійцем для super smash bros. Ultimate і увінчає колекцію з всіляких серій ігор, яка поповнювалася майже напротязі трьох років. Сора є частиною набору бійця 11, кудатакож входять нова арена і добірка музичних треків з ігор.

Раніше під час відеопрезентації масахіро сакурай, режисер supersmash bros. Ultimate, детально розповів про сору і представив нову серію порожнистих бастіонів, які з’являться в super smash bros.ultimate.

Набір бійця 11 є частиною бійцівського талона 2 для super smashbros. Ultimate, куди входять мінь мінь з arms, стів і алекс зminecraft, сефірот з final fantasy vii, пайра/міфра з xenobladechronicles 2 і кадзуя з ігор tekken. Набір бійця 11 також можноприобрести окремо.

Сора, головний герой ігор kingdom hearts — – це юнак, которийсражается легендарним ключ-клинком і подорожує по світах disney іріхаг, щоб здолати сили темряви і відновити мир. Його зовнішній вигляд і ключові прийоми були дбайливо перенесені з kingdom hearts наарени super smash bros. Ultimate. Цей прямолінійний боєць з естетикою буде виділятися на тлі суперників.

Спадщина kingdom hearts дозволить сорі віртуозно виконувати прийоми ввоздухе, виходячи на арену в super smash bros. Ultimate. У нього дуже високі стрибки, а рухи легкі і м’які. І хоча його легко збити з ніг, його потужні атаки з використанням ключ-клінкаделают сору небезпечним противником.

Лише натисканням пари кнопок можна виконувати різноманітні комбінації клавіш, будь то стандартні удари, прийоми в повітрі або бічні удари. До того ж сора може використовувати магію, прямо як в kingdomhearts. Шанувальники без праці дізнаються такі заклинання,як фірага, тундага і бліззага, що завдають суперникам серйозної шкоди. Звичайно, сора зможе виконувати фінальний смеш під назвою висновок, під натиском якого не встоять навіть наймогутніші вороги.

Нова арена, яку гравці отримають в наборі бійця 11, називаетсяполий бастіон. Шанувальники kingdom hearts відразу ж дізнаються етознайоме місце, яке не раз з’являлося в іграх цієї серії.динамічна арена містить одну платформу в центрі, а в кульмінаціібітви гравці переносяться в особливе місце під назвою глибінисердця, де з’являються образи знайомих персонажів з kingdomhearts.

Завантаживши набір винищувачів 11, гравці також отримають дев’ять музичних треків з ігор kingdom hearts. Додатковий трек, dearly beloved-swing version -, з’явиться у тих, у кого є дані збереження з пам’яті. Гра також поповниться новою дошкою з такими персонажами, як ріку, каїрі іроксас.

Також у продажу з’являться нові ігрові костюми для mii-бійців: кат року, осьмолінг (перука) і судокот (шапка), які можна придбати окремо.

З 5 по 24 жовтня 2021 року гравці, які в nintendo eshop купятѕирег smash bros. Ultimate, бійцівський талон, бійцівський талон 2або будь-який індивідуальний набір бійця, включаючи окремого бійця-піранья, зароблять в два рази більше золотих очок.

Гра super smash bros. Ultimate доступна на nintendo switch.