Нішевий сайт, тематика банк

408

Два тижні тому створив один нішевий сайт. Тематика — банки. Справа в тому, що сайт створювався не під рунет. Тобто, сайт взагалі не російською мовою. Нижче опишу як сайт створювався і з якими труднощами мені довелося зіткнутися, а не які з них до цих пір не знаю як вирішити.

Проаналізувавши нішу, зрозумів, що є можливість без особливих зусиль зайняти топ 3 в ніші тематики банки. Хто скаже, що ця тематика дуже конкурентне, але не забуваємо, що сайт робився не для рунета.

Був створений макет, його зверстано в простий HTML код, без двигуна, без нічого. Сайт сидить на голому HTML/CSS. Проаналізував конкурентів в ніші. Відкинув, офіційні сайти банків, після цього залишилися тільки сайти конкурентів. Зібрав з них ключові слова. Хоча до цього підібрав 20 ключових слів, які вирішив просувати. Переглянувши ключі конкурентів, порівняв їх зі своїми, що то поміняв, щось додав, а від чого то взагалі довелося відмовитися.

Далі, пробив зібрані ключі через Adwords, що б побачити місячний трафік за ним з точним входженням. Відсіяв ще зайве і на виході вийшло 12 ключових слів.

Під них почав писати пости. В кожному пості по 400-600 слів, а так само по 2-4 ключа. Статей на даний момент написано 24.

Після всього цього, купив домен в зоні .*com, домен йде відразу з двома ключовими словами, без тире, прогалин та іншого, а так само проміжних слів.

Опублікував всі пости і підняв сайт. Близько трьох тижнів Google взагалі не хотів індексувати сайт. Але потім всі сторінки проіндексував. На даний момент з 12 ключів, 4 вистрілили і щільно сидять в топ 3. Решта поки що не рухаються. На даний момент проводжу внутрішню перелінковку на сайті. Вихідних посилань взагалі немає.

Тепер трафік.

Не знаю де я помилився, але 4 сторінки сидять в топ 3, обійшли навіть сторінки офф. сайтів банків, але поки трафік мізерний. Не можу зрозуміти чому. Конкурентів з топа не можу обігнати, швидше за все траст та історія домену вирішують все.

Конкурентів їх всього два, у видачі за потрібне мені ключів займають топ 1. Обійти їх ні як не виходить, хоча в плані SEO оптимізації у мене все на 100%, як за підручником, а от у них навпаки, взагалі немає нічого, ні назва, ні alt, ні опису. Але вони в топі!

Довго думав, і прийшов тільки до одного, Google дивиться на їх траст і PR який на одному сайті конкурент дорівнює 4, на другому 5. По Alexa Rank, я їх вже обійшов.

З тиждень тому вирішив прикупити посилань на певний сторінки сайт з потрібними мені ключами. І ось тут мене чекав сюрприз. Жодна з посилальних бірж крім Kazapa, не вміє працювати з не латинськими літерами. В сапі запропонували використовувати кодування, але після її використання, ключ виходить довжиною більше 100 символів, а у них на це обмеження. Випробував багато біржі, але скрізь одне і теж.

Прийняв рішення працювати з власниками сайтів такої ж тематики на пряму. Власники сайтів запросили за одну посилання від 37$ до 50$. Запитав чому так дорого, мені відповіли, що сторінка з PR1, так і Alexa менше мільйона.

На даний момент:

  • 24 посту написано
  • 4 ключа в топі
  • Трафік 15 уніків в день

Що робити далі і як просувати сайт в таких умовах я не знаю. Просто не знаю і зрозуміти не можу, як інші ключі підтягнути в топ.

Якщо є ідеї, порадьте, буду дуже вдячний за будь-яку пораду