Як розробити веб-сайт,план веб сайту

511

Спочатку вам потрібно зрозуміти, який інтернет сайт ви робите і для чого. Буде це невелика домашня сторінка про вас, ваших друзях і захопленнях або портал з численними розділами про бізнес в інтернеті.

Після вибору теми і мети сайту, ви повинні придумати назву і зміст всіх розділів і підрозділів. У будь-якому разі, має бути головна сторінка і сторінка-опис. Домашні сторінки завжди містять рубрики, типу: «Про мене», «Мої друзі», «Моє хобі» і т. п. Звичайно, як ви вже зрозуміли, особисту сторінку робити набагато легше, хоча б тому, що відповідальності менше.

Так чи інакше, потрібно добре продумати зовнішній вигляд всього сайту і окремих сторінок. Добре, якщо всі вони будуть виконані в одному стилі, це зручно і добре виглядає. Кнопки з назвами розділів повинні бути доступні з будь-якої сторінки сайту.

В HTML сторінка верстаються або за допомогою фреймів, або за допомогою таблиць. Однак фрейми менш зручні і до того ж не завжди правильно відображаються різними броузерами. Уявіть, як повинен виглядати ваш сайт, який у нього фон, заголовки, є графіка і наскільки вона виправдана в даному випадку. Як виглядає меню, це прості кнопки або складні елементи навігації.

Навіть якщо ваш сайт поки що тільки розвивається, вам захочеться дізнатися, скільки у нього відвідувачів. Вставте лічильник, можна невидимий. Не розміщуйте багато лічильників. Показуючи різні цифри, вони можуть справити погане враження на відвідувачів. І ще. Якщо ви розміщуєте сайт на безкоштовному хостингу, потрібно врахувати це. На народі, наприклад, розміщується невеликий рекламний банер у правому верхньому куті, тому слід проектувати сайт так, щоб реклама не закривала важливу інформацію або об’єкти.