Акція: Унікальний макет для блогу

279


Днями заглянув у теку з макетами і побачив, що їх зібралося у мене дуже багато. Переглянувши їх, зауважив для себе, що прогрес щодо створення макетів мною не зупинився на місці. Я рідко продаю свої макети, здебільшого закінчивши макет, кладу його в папку з іншими макетами і забуваю про нього. Або закінчивши всі роботу щодо створення макету для сайту, просто видаляю сам макет.

Але сьогодні прийняв рішення, що краще ніж видаляти або відправляти в архів готові макети, я краще буду дарувати їх своїм читачам. І лише в рідкісних випадках буду продавати макети за мінімальною ціною.

[adsense]

І так ось сам макет, його головна. Внутрішню сторінку не робив, так як все теж саме як і на головній, ну а форма коментарів, оскільки кожен вирішує сам для себе які коментарі ставити.
Ви отримуєте .*PSD макет, який можна редагувати як ви хочете, так як все знаходиться на окремих шарах. Ну і так як це .*PSD, вам треба буде знайти верстальника який перетворить .*PSD, в самий справжній блог або сайт.

Макет для блога к Новому году

Макет вид на мониторе

Повна версія макета

Як виграти

Для шансу на перемогу, просто дайте відповідь на наступне запитання у коментарях:

Як ви будете використовувати цей макет і навіщо він вам, якщо ви виграєте?

Ця акція закінчується 29 грудня 2012 року, після чого коментарі на цей пост буде закритий, і ви більше не будете мати можливість залишити коментарі. Будь ласка, напишіть правильно адресу електронної пошти при заповненні форми коментарів, щоб я міг зв’язатися з вами, якщо ви виграли. Будь ласка, коментуйте тільки один раз. Переможці будуть визначені випадковим чином.

Переможці будуть оголошені в окремому пості. Рекомендую вам підписатися на RSS, що б не пропустити пост з переможцями цієї акції. Будь ласка, зверніть увагу, що коментарі проходять модерацію і тому ваш коментар не з’явитися відразу. Так само підпишіться на мій Twitter, там я теж оголошу переможців. Ну і зовсім не обов’язково, але мені було б приємно, якщо б на своїх блогу розмістили посилання на цю запис, що б ще більше людей знали про цю акцію.

Буду вдячний ретвитам, навіть від тих читачів та відвідувачів мого блогу, хто не бере участь в даній акції.

А тепер увага!
Якщо до 29 грудня, посаду не набере більше 25 учасників, то дана акція автоматично анулюється. І переходить в Twitter. Де протягом години, я виберу одного з моїх самих активних фоловерів і подарую йому макет.

[adsense]