Етапи створення проекту

506

Будь-який новий проект якщо ви хочете досягти успіху в ньому вимагає до себе підвищеної уваги. Великою помилкою є запуск проекту без передчасного аналізу всіх факторів, які в подальшому зможуть зіграти ключову роль в житті вашого проекту.

Більшість читачів мого блогу, це вебмастера, власники блогів, а так само ті хто вирішили створити свій блог в перший раз у своєму житті. Саме в цьому пості ми розглянемо всі етапи створення сайту від нотаток на папері і до запуску проекту в мережі.

Ідея.

З ідеї починається будь-який проект. Як правило, все виходить з-за бажання людей ділитися інформацією, або створити, що то корисне. Ідея-це добре, але цього мало для запуску проекту. Ідею потрібно розвинути. Взяти папір з ручкою і почати писати там всі етапи і то як на вашу думку повинен виглядати проект. Всі за і проти, а так само вже на місці зуміти вказати грошові витрати та підбити приблизну вартість проекту.

Ніша.

Будь-який проект повинен ставитися до якоїсь ніші. Не може існувати проект без неї. Я не буду тут описувати як вибрати нішу для сайту. Це ви зможете знайти на моєму блозі, я вже писав про це. Найголовніше-це аналіз конкурентів у вашій ніші.
Аналіз конкурентів.

Всіх конкурентів у вашій ніші ви не зможете проаналізувати. Але, раджу звернути увагу на тих, хто займає перші 5 місць в пошуковій видачі. Аналізуйте їх сайти, проведіть на них досить часу, що б з точністю сказати і побачити де їх помилки, як і звідки йде трафік, чого їм не вистачає на цих сайтах, а що і на оборот приваблює відвідувачів.

Тільки після такого детально але аналізу конкурентів ви точно зрозумієте і вирішіть для себе, якщо дана ніша підходить вам і ви зможете дати своїм відвідувачам чого то на багато більше і корисніше ніж ваші конкуренти.

Ключові слова.

Відберіть ключові слова для свого нового проекту повністю підходять під обрану вами нішу. Перевір сново ваших конкурентів і їхні ключові слова. Перевірте через сервіс Google AdWords на скільки ці ключевики затребувані. Як це зробити я вже писав на блозі ви можете прочитати в цьому пості про це.
Відібравши потрібні вам ключі, почніть вже зараз розраховувати бюджет на просування даних ключів. А саме на покупку посилань з потрібними для вас ключами

Контент.

Приготуйте заздалегідь контент для вашого майбутнього проекту з вибраними ключовими словами. Чим більше постів у вас буде тим краще. По цьому раджу вам не пошкодувати грошей і найняти на будь-якій біржі фрілансерів хорошого копірайтера, дати йому завдання, потрібні ключові слова, і нехай пише. Або знайти копірайтерів через знайомих блогерів копірайтерів з якими вони можуть працювати.

Якщо не знаєте до кого звернутися напишіть мені, я вам пораджу декількох відмінних копірайтерів до послуг яких я часто вдаюся.

Але запам’ятайте, не кидайтеся на першого-ліпшого копірайтера, тільки тому, що він мало просить за роботу. Аналізуйте, запитуйте і тільки потім наймайте копірайтера.

Структура і дизайн сайту.

Мало сказати хочу дизайн і заплатити гроші. Як правило, ті хто таке роблять потім мучаться і сново платять гроші за редизайн. Ви обов’язково повинні точно розуміти чого хочете від свого майбутнього сайту, ви повинні уявляти повністю як він буде виглядати і як функціонувати.
Будьте готові заплатити гроші за хорошу роботу дизайнера і верстальника не скупіться на цьому. Зараз вже мало кого здивуєш паблік шаблонами та й народ вже плюється від них, так як майже через кожен сайт один і той самий шаблон.

Приготуйтеся списати, исчертить, подерти не один аркуш зошита поки не намалюєте саме той варіант макету, який вам потрібен.
Не соромтеся додати елементи дизайну на свій проект побачені на сайтах ваших конкурентів, якщо при аналізі ви переконалися, що дані елементи корисні для відвідувачів.

Як ви зрозуміли, весь цей описаний процес виконується тільки на папері. Він може зайняти не один день і навіть не один тиждень. Але цей процес дуже важливий у подальшій роботі та запуску проекту.
Підготуйтеся до нього грунтовно і серйозно!

Адже найлегше це, купити домен, оплатити хостинг, поставити паблік шаблон і рерайтить вже написаний кимось контент. А потім через місяці три-чотири поховати такий сайт тільки із – за того, що він був уже мертвим при створенні.

Думайте з початку, а потім робіть. Створюйте якісні сайти, від них ви тільки будете у виграші і у вас ні коли не пропадає бажання розвивати ваш проект далі.

А тепер ви розкажіть чесно, створювали ви коли небудь сайт от саме так як я написав вище? Чекаю ваших коментарів.