Cd projekt розповіла про плани додати мультиплеер в cyberpunk і the witcher

55

В цілому, у cd projekt все не дуже добре, але компанія справляється і готує свіжі проекти.

Рік у cd projekt видався нелегким, що і видно у фінансовомотчете компанії. Незважаючи на всі проблеми з cyberpunk 2077 , поляки вирулили в прибуток, заробивши 3,9 млн доларів за минулий квартал. Це третій результат за історію компанії! але майже в 2,5 рази нижче прогнозів.

Наймиліший сервісgog в мінусі на 1.1 млн, на підтримку cyberpunk 2077 і розробку нових ігор пішло близько 5 млн доларів. Так, нові ігри розробляють, але поки на самих ранніх стадіях. На стадіях» це у нас в планах«,» ми думаємо над цим«,»ми хотіли б розробити ось таку гру”. Якщо робота і ведеться, то тільки в новопридбаних студіях на кшталт the molasses flood.

Також cd projekt провела традиційну конференцію з інвесторами. Там відповіді були трохи більш повними, ніж в офіційному звіті. Наприклад, у gog все паршиво-загальні збитки за 2021 рік перевалили за 2 млн доларів. Сервісу загрожує реорганізація, а частина співробітників перейде на роботу з cyberpunk.

Знаменита карткова стратегіягвинт теж втратить частину співробітників. Cd projekt пояснює це тим, що гра прекрасно працює на всіх платформах і не вимагає уваги технічних фахівців. З релізом нового контенту впорається навіть дуже невелика команда.

На cyberpunk 2077 все ще йде дуже багато грошей, в тому числі через розробку версій під нові консолі. Що стосується старої версії, верхівка cd projekt готова рвати на собі сорочки і доводити, що високий відсоток позитивних рецензій в steam – результат якісних змін гри в кращу сторону. Також поляки готують патч 1.5 без патча 1.4-в ньому буде багато всього.

До речі, ви помітили великі знижки на cyberpunk 2077 під кінець року? cd projekt відмовиться від них, як тільки стабілізує гру. Точніше, обіцяє інвесторам так зробити. А ось некстген cyberpunk 2077 вийде за повною ціною. Конкретної дати немає-компанія спершу перевірить, що нова версія ні в чому не поступається старим.

У подальших планах cd projekt реліз мережевих модулів для cyberpunk і the witcher. Розробники поки обмірковують точкові мережеві функції, забувши гучні обіцянки про реліз. Після всього галасу, поляки дуже критично ставляться до своїх шансів у розробці чогось нового, тому планують набратися досвіду з маленькими тестовими проектами.

Яка франшиза першою отримає багатокористувацький режим? ми поки не знаємо.