Час ненаситний звір

264

Час ненаситний звір, тільки згадав, як ще зовсім не давно бігав з друзями по двору, ганяв м’яч, лазив по будівництвах і чекав літніх канікул. І це було так зовсім не давно! А зараз поглянувши на себе в дзеркало розумієш, що час летить і в черговий рік, в черговий раз настав мій день народження.

Можна змінити країну проживання, навіть континент, але час не зупинити і з кожним роком ми стаємо все старше і старше.

Ось і сьогодні прокинувшись вранці я святкую свій черговий день народження. Це дивне відчуття, коли розумієш, що тобі вже за 30 і, що ти вже не так радієш подарунків як в дитинстві, а все більше думаєш про те, що вже встиг за цей час, чого добився. Тобі вже не хочеться отримати в подарунок, літачок, солдатиків або конструктор. Коли тобі за 30, ти ставиш нові цілі і намагаєшся їх досягти, так як розумієш, що час невидимий звір який летить і треба тобі йти з ним в ногу, і ні як не відставати.

В голові ще багато думок, але хочу вам сказати, що треба робити всі важливі для вас справи зараз, визначатися з вашим майбутнім треба вже зараз, говорити улюбленим людям ті слова, які вони хочуть від вас чути зараз, а не коли вам буде під 70 років і ви будете шкодувати про те, що не сказали і не зробили це в 20 -25 років.

Не пропустіть свій момент і ні коли не озирайтеся назад, живіть як ніби немає меж.

З днем народження мене!

І відео для вас, яке дуже нагадує мені мою історію своїми словами.