Заробіток з Google Adsense

603


У пошуках додатково заробітку на блозі, я вирішив почати використовувати контекстну рекламу. Вибір стояв між двома сервісами Google Adsensе і РМЯ. У багатьох блогерів на їх блогах я постійно бачу рекламу від РМЯ, і майже ні де не бачив реклами від Google Adsensе. З цього, я вирішив провести для себе експеримент на своєму блозі і протестувати місяць іншої спочатку Google Adsensе, а потім і РМЯ.

Почав я з сервісу Google Adsensе. Для початку прочитав на різних блогах і сайтах інформацію про те, як працювати з цим сервісом. На мій подив інформації по Adsensе, дуже мало, а все, що знаходив на різних блогах було копіпастом або рерайтом, статей з інших блогів.

Зрозумівши вже на п’ятому блозі, що я читаю одне і теж вже в який раз, я вирішив припинити витрату мого часу і почав розбиратися сам.

Я створив перший рекламний блок. Назвав його: «Блоки в постах», обрав формат, не дуже популярний на мій погляд, це банер розміром 468?60. Але, мені було важливо не заробити з першої секунди на блозі, а подивитися, як все буде працювати.

Формат був обраний, так само слідуючи прочитаного раніше на блогах, створив колірну палітру оголошення в точності під дизайн мого блогу. І розмістив код, тільки в одному пості. Пост старий, з архіву, але приносить трафік на блог.

Так як я не великий любитель плагінів, і завжди був за заміну плагінів по можливості кодом. Тоді на просторах інтернету, я знайшов простий код фрагменту, який помістив у файл function.р?п, і тепер в постах в потрібному мені місці пишу тільки ось такий код:
[ adsense ]

Розмістивши рекламні блоки тільки в одному пості, залишив усе до наступного дня. І вже на наступний день побачив ось такий результат:

AdSense06/12/12

Все працює, значить можна почати додавати ще блоки і в інші пости. На всі пости не хотілося додавати і я почав думати, куди додати блоки, для більш суттєвого результату. Рішення прийшло саме по собі. Я звичайно, до цих пір не впевнений, що я роблю це правильно, але все ж зроблю наступне:

 • Зареєструвався в AdWords
 • Зайшов у вкладку інструменти та аналіз
 • Вибрав опцію інструмент добору ключових слів
 • Ввів там тільки адресу мого блогу
 • Отримав результат ключових слів блогу
 • Ну а потім праворуч у меню вибрав опцію приблизна ціна за клік. Я отримав наступне:

  • Ключове слово
  • Посилання на пост
  • Ціну за клік

  Саме в цих постах я і поставив рекламні блоки Google Adsensе. Всі залишив як є більше не змінював нічого. Компанію я почав 06/12/12, а 08/12/12 зробив зміни описані вище. І вийшло наступне:

  AdSense изменения

  Ще раз повторюся, я не знаю якщо описане вище мною це правильно, але це те, що я зробив на моєму блозі. Ось так за 5 днів у мене вийшло:

  CTR сторінки: 0,42%

  Показ оголошень Google AdSense для вашого сайту відключений

  Ось такий лист з таким заголовком я отримав вчора. І відразу після цього, на блозі вимкнули. Причина:

  Повідомляємо Вас про те, що один з Ваших сайтів на даний момент не відповідає правилам програми AdSensе, у зв’язку з чим показ оголошень на ньому був відключений

  Напряжно вірно? Працюєш, працюєш, і тут таке. Але все ж дякую Google за його людські листа, де було поясненно з-за чого, а саме який сторінки вимкнули.

  Що сталося?
  Дня три тому, я вирішив повісити в сайдбарі блок адсенс мультимедія. Повісив, навіть кліки були, тим більше даний блок відображався на всіх сторінках блогу.

  Ось саме він і спіймав проблематичную сторінку, дуже стару з архіву блогу, посаду в якому були тільки картинки, а на картинках — сиски.

  Пост звичайно я видалив, все почистив. Навіть написав їм апеляцію, мовляв видалив сторінку, блог перевірив, все нормально. Отримав відповідь від AdSensе:

  Дякуємо за звернення в Google AdSense. Це автоматичне повідомлення, що інформує про те, що ми отримали Вашу апеляцію.

  Як ми розуміємо, Ви заперечуєте проти відключення сайту allproall.com. Ми не можемо відповісти на Ваш запит в індивідуальному порядку, однак будьте впевнені, що Ваша апеляція отримана і скоро буде розглянута нашим фахівцем з правилами програми.

  Ми врахуємо Ваші коментарі при перевірці веб-сайту, проте не можемо дати жодних гарантій, що показ оголошень на ньому буде відновлено.

  Дякуємо за терпіння і розуміння.

  Тепер є два варіанти, або розблокують показ оголошень і все буде нормально, або цього не станеться і тоді на блозі allproall.com більше оголошень AdSensе не буде.

  Взагалі, хто стикався з таким? Який шанс, що разбанят?

  Ось так за не повних 6 днів, я вчився, розбирався з Google Adsensе і потрапив на відключення показу оголошень.