Аналіз ваших конкурентів

477


Чи було у вас таке відчуття, що не важливо що выделаете вам постійно здається, що у вас ні чого не виходить? Результати яких ви чекаєте ні як не з’являються. Причин може бути багато, але основні з них, або ви і правда щось не так робите, або ваші конкуренти дуже серйозні.

Якщо ви перебуваєте в дуже конкурентній ніші, то пробитися в топ пошуковиків буде дуже важко. Навіть якщо ніша мало конкурентна, то все одно немає приводу розслаблятися і ні чого не робити. Не важливо в якій ніші ви знаходитесь, ви все одно зобов’язані стежити і аналізувати ваших конкурентів.

Знайдіть хто ваші конкуренти.

Тут все просто, особисто я на приклад користуюся сайтом similarsites.сом, який точно показує тих, чиї блоги схожі на ваш і перебувають у вашій ніші. А це вже величезний плюс в знайомстві з конкурентами. Після виведення результатів сервісом, можна відібрати топ 5 результатів і почати їх аналізувати.

Аналіз конкурентів

Так само важливо проаналізувати дані ваших конкурентів, перевірити їх тіц, пр. Подивитися, хто посилається і від куди на ці блоги. Якщо ви просуваєте в топ ваш блог за ключовими словами ідентичним як і у ваших конкурентом, не погано б перевірити, які позиції займають ці сайти.

Трафік

Аналіз трафіку ваших конкурентів, дасть вам уявлення про кількість відвідувачів на їх блоги з різних ПС. Такий аналіз допоможе вам так само побачити і регіональну видачу, а так само і пошукові терміни за якими відвідувачі знаходять блоги ваших конкурентів. Все це та багато іншого ви зможете дізнатися про ваших конкурентів з допомогою Google Adwords.

Аналіз ключових слів

Все як завжди зводитися до ключових слів. Неправильні ключові слова — блог без трафіку. Може бути саме з цього конкуренти у вашій ніші на багато успішніше ніж ви, так як вміють використовувати ключові слова якнайкраще вас. І саме з цього, вони набагато вище в пошуковій видачі ніж ви і трафіку у них побільше. Підбирайте з розумом ключові слова для вашого блогу.

Аналіз зворотних посилань

Ще один успіх вашого блогу, це зворотні посилання. Зворотні посилання несуть в собі дві функції:

  • Посилання з донора на ваш сайт, що може призвести відвідувачів, а так само підняти тіц сайту
  • Збільшення значимості ваших ключових слів, які ви використовуєте на вашому блозі, адже посиланням на сайті донора, ви використовуєте ключове слово або декілька слів.

Розміщуйте посилання на якісних сайтах/блогах. А так само проаналізуйте зворотні посилання ваших конкурентів, на яких блогах вони розмістили посилання на свої блоги. Проаналізуйте все це і на приклад, розмістіть там же посилання(и) на ваш блог, при цьому використавши більше привертає анкор,

Аналіз конкурентів в соціальних мережах

Все просто, дивимося кого читають конкуренти, хто читає їх і підпишіться на тих же. Все це для Твіттера, так як особисто моє спостереження, зараз Twitter приносить на багато більше трафіку, ніж інші соціальні мережі.

Ось такий аналіз конкурентів можна зробити, що б зрозуміти правильно чи не правильно розвивається ваш блог. Чого на ньому не вистачає, і що потрібно ще зробити і виправляти, що б обігнати ваших конкурентів в пошуковій видачі, і отримати весь трафік який йде до них, а не до вас.

Ну, а ви робите аналіз конкурентів? І якщо так, то які способи використовуєте?