Дені вільнев сумнівається в тому, що хотів би обговорювати “дюну” з девідом лінчем

10

“дюна” – книга, яку, як відомо, важко адаптувати. Відомою адаптацією є фільм лінча, який був випущений в 1984 році і викликав неоднозначну реакцію. Сам лінч зрікся своєї “дюни” і назвав її єдиним фільмом, режисурою якого він не пишається.

В інтерв’ю з ведучим подкасту happy sad confused, вільнев висловив сумніви з приводу можливості обговорити “дюну” з девідом лінчем.

якби я зустрівся з лінчем, мені було б цікавіше поговорити про живопис, ніж про”дюну”. Але я не чекаю, що така можливість взагалі випаде. Не впевнений, що моя ” дюна “буде більш успішною, ніж” дюна ” девіда. Але у мене дуже близькі стосунки з фільмом, який я зняв… Я ніби як пишаюся ним, але судити про це повинні інші люди. Для мене справа в результаті-справа в процесі.

Вільнев раніше зізнавався, що не був повністю задоволений “дюною” 1984 року, хоча в ній були елементи, які йому сподобалися. Тим не менш, він залишається шанувальником творчості лінча.

Незважаючи на те, що і той, і інший пробували свої сили в “дюні”, у режисерів мало причин порівнювати досвід. Лінч явно не хоче переказувати те, що вийшло з його фільмом, а вільнев зацікавлений в тому, щоб заглянути в майбутнє свого власного творіння.