Fauxto: це не Photoshop, це інше

422

Почну з твердження, що якщо у вас є постійне з’єднання з інтернет, то для редагування фотографій вам не потрібно купувати додатковий софт. Повідомлю відразу, що це не онлайновий Photoshop, більш того, його не буде подібного в онлайні на нашому віку. Це простий редактор, який багато чого, але не все. Все може тільки Photoshop і в руках майстра. Звуть сьогоднішній сервіс Fauxto, а приходить він до закличним тільки, якщо у них встановлено інтернет-з’єднання і працює перегляд Flash контенту.

Для початку я хочу розповісти про функції, які присутні в подібних продуктах швидше для гри м’язами, ніж дійсно для плідної роботи. Тобто вони, звичайно, корисні, але майже ніким не використовуються, особливо в режимі онлайн. Такою функцією в Fauxto є функція роботи з шарами. Тобто ви можете використовувати величезну кількість шарів з різними зображеннями. Верствам можна присвоювати різні ефекти прозорості і інші ефекти доступні користувачам Photoshop. Причому кожен шар може бути оброблений різними ефектами.

часто потрібно зменшувати зображення, Fauxto робить це добре. Також мені потрібна функція нанесення написів або просто вільне малювання пензлем — наприклад, щоб вказати на карті маршрут в офіс своєму клієнтові — тут все відмінно, більше того, російські літери виглядають відмінно, можна задавати декілька шрифтових гарнітур і багато функції літер — розмір, колір, товщина, орієнтування. Є різні кисті, причому не просто різні кола, ні, вони дійсно різні. Вони просто працюють. Ще мені корисний інструмент, який вирізає шматок з зображення — для того ж аватара — зручно — виділив потрібний шматок (інформаційне віконце в правому верхньому куті підкаже розмір виділення в пікселях), натиснув Crop в меню і відправляєте на збереження. Справу зроблено. До речі я не говорив, що цей редактор вміє відкривати зображення за вказаною URLу?

Що стосується фільтрів для зображень, то в Fauxto вони більш ніж примітивні, а тому придатні до використання тільки тим, хто нічого подібного раніше не бачив.