Думаєте це легко?

562

Думаєте це легко сидіти ось уже який день і думати над новим ім’ям для блогу? Скажу вам чесно, що це дуже важко!

Почну з початку. Спочатку цього року, мій блог Все про всіх, ось вже в третій раз банять. Причиною всього є, не відповідність блогу правилами майданчики WP. З початку мене забанили із за того, що на їх погляд я продавав банерні місця на блозі. Подивіться на сайдбар. Там чотири банера. Але, з жодного з них я не отримую жодної копійки. Довелося пояснювати це супорта.

Другий бан я отримав через місяць після першого. Супорта не сподобалася сторінка мого блогу під назвою реклама. Довелося прибирати всі розцінки, ставити номер аськи і пошти для зв’язку та уточнення цін. Після цих коректив сторінки, мене разбанили. Але як виявилося, не надовго.

Третій бан пішов на початку березня і знову звинувачення в торгівлі посиланнями. Шановні читачі, скажіть мені коли в останній раз на блозі, в постах, ви виділи постові або рекламні посилання? Але бан за це я все одно отримав.

Мені це чесно набридло. набридло бути під баном, набридло, що на блозі, який я так люблю, немає можливості робити те, що я хочу. Немає можливості робити нічого. Уже давно багато блогери з ким я знайомий, постійно говорять мені, що пора зробити цей крок, а саме переїзд.Я постійно відкладав це. Постійно придумував сам для себе якісь відмазки. Але, чесно, набридло обманювати самого себе і говорити, що завтра буде все добре. Ні завтра ні після завтра добре не буде. Я зрозумів, що блог можуть закрити у будь-яку хвилину і все. Може комусь буде глибоко по барабану, що закрився ще один блог, але не мені.

Рішення прийнято. Переїзд буде. Блог переїде на хостинг, отримає домен. І почне розвиватися і не бояться бана.

Півдороги до переїзду пройдено. Хостинг вже є, навіть вже залитий ВП на нього. Позавчора гуляв по адмінці. Дизайн малюється для нового блогу.

Залишилося найважче, це ім’я. Я не думав, що це так важко, придумати ім’я для блога, вибрати домен. Думав введу kirill.com і на цьому все. Виявилося зовсім не всі, всі домени зайняті, нічого знайти не можу. Списав вже кілька листків паперу, але все, що писав на папері, в інтернеті виявилося зайнятим.

Окреме спасибі хочу сказати Олександру Кузнєцову( kuzen.ru), який допомагав мені вибирати доменне ім’я для мого блогу. Але ми не змогли підібрати, що підходяще, скільки б Олександр не старався. Швидше за все я винен, так як нічого не подобалося.

Ви досі думаєте це легко? Якщо, так, то я хочу попросити у вас читачі блогу Все про все допомогти його автору вибрати домен для його нового блогу. Якщо вам не байдуже і ви хочете продовжувати читати мій блог, то потрібна ваша допомога.

Чекаю ваших пропозицій для доменне ім’я для блога. Я шукаю домен в зоні .com. З доменами ру не хочу зв’язуватися.

Допомагайте!