Вплив кнопки+1 від Google на ЅЕО-оптимізацію

377

Зовсім нещодавно Google запропонував користувачам світової павутини новинку SEO-оптимізації — «кнопку+1». Що ж собою представляє даний сервіс? Для чого, власне, потрібна «кнопка+1»?
Припустимо, якомусь відвідувачу сподобався сайт, стаття на ньому, послуги та інше.
Якщо адміністратор сайту попередньо розмістить «кнопку Google+1», всі задоволені відвідувачі зможуть натиснути на неї. Це свого роду рекомендація для всіх інших користувачів, які, звертаючись на Google для пошуку потрібної інформації, будуть споглядати, ніж вже поділилися раніше.

Користувачам Google Mail, Google Talk надана можливість без проблем ділитися корисними посиланнями зі своїми контактами на сервері. Стають видні при пошуку зазначені особисто вами сторінки, що значно спрощує завдання знайти потрібне. Для прикладу, розглянемо таку ситуацію: сайт розташовувався на 6-му місці до того, як ви за нього проголосували. Вже в наступний раз видаватися для вас цей ресурс буде вже на порядок вище. А в разі, якщо його «відзначать» ваші друзі і знайомі, що входять в коло спілкування з вами, то і для вас, і для них сайт стане показуватися вже на першому місці.

Наявність кнопки піднімає сайт при видачі пошуковика не тільки для користувача, який його «відзначив» раніше, але і для його соціального кола. Це збільшує відвідуваність сайту. До того ж, проголосувавши за сайт, користувачі самостійно піднімають його CTR. Відвідуваність сайту стає більше ще й тому, що користувачі бачать рекомендації від людей, з якими спілкуються, і які користуються певною довірою. Як наслідок цього, ще один плюс для оптимізаторів: сайт, біля заголовка якого будуть видні бали голосування, привабливішим для відвідувачів.
Додаткове залучення більшого числа користувачів за допомогою «кнопки Google+1», до всього іншого, доведено шляхом поставлених дослідів.

Досліди були проведені як самими розробниками сервісу, досвідченими оптимізаторами, так і активними користувачами. Завдяки їй значно швидше починають індексуватися нові сторінки. Навіть після одного натискання на кнопку відразу ж після розміщення будь-якого контенту, результат стає очевидним. Час індексації, наприклад, статей, без натискання на кнопку вдвічі більше, ніж те, що йде на індексування матеріалу, на якому застосовувався сервіс. Кожне натискання на кнопку+1» додає «вага» певним запитом. Посилання з «кнопкою+1» по певному запиту буде вище, ніж посилання з аналогічним запитом без неї.

Скориставшись Google Analytics, можна буде дізнатися стать і вік людей, які відзначили ті чи інші сторінки. Це дозволяє оптимізатору робити певні висновки,що стосуються вмісту сайту, і приймати відповідні заходи.

[adsense]

Загалом, «кнопка+1» покликана допомагати користувачам при пошуку і поширенні інформації. А так само вона обіцяє сприяти у справі з просування сайту в мережі.Так що, якщо вам не важко натискайте на кнопку Google+ під цим та іншими постами.