Escape simulator вийде 19 жовтня

21

Квест-кімнати швидко стали улюбленим соціальним заходом для друзів або корпоративним досвідом згуртування для компаній, і в наступному місяці буде випущена відеогра подібного роду. Pine studios сьогодні підтвердила, що її головоломка від першої особи escape simulator буде запущена 19 жовтня для пк через steam. Новина надходить через абсолютно новий трейлер, який пропонує огляд свого геймплея для тих, хто не в курсі.

Ключові особливості:

  • інтерактивні головоломки: пробиратися через 20 кімнат, заповнених головоломками, розробленими реальними операторами квестів. Якщо щось не прибито до стіни, можна його підняти.
  • онлайн-кооператив : всі кімнати можна грати в онлайн-кооперативі. Налаштуйте свого персонажа і приєднуйтесь до одного, щоб разом розгадувати головоломки. Одна голова-добре, а дві – краще!
  • вивчіть все: прочитайте книги, вивчіть стародавні артефакти і знайдіть підказки до загадок. Потрібна перехресна посилання на підказку? немає проблем – просто прикріпіть його до екрану.
  • кімнати, створені спільнотою: гра включає в себе редактор кімнат, за допомогою якого ви можете розробляти свої власні квести і головоломки. Завдяки інтеграції майстерень ви можете грати в дивовижні речі, створені спільнотою.