Оптимізація нового блогу

383

В даному пості, я хочу поділитися з вами своїми думками, як правильно в самому початку ведення нового блогу оптимізувати його. Що для цього потрібно і як правильно це зробити. Може бути десь я помиляюся, але в цьому пості буде моя думка про те, що потрібно зробити на самому початку шляху.

Вся початкова оптимізація вашого блогу на мій погляд може вкластися в 10 важливих компонентів, які я зараз опишу для вас.

Тематика блогу.

Перш ніж почати вести свій блог, ви повинні визначитися з тематикою блогу. Вирішіть, що саме і про що ви будете писати на блозі, який контент буде присутній і на який контингент відвідувачів ви розраховуєте.

Вибір домену.

Для початку вам потрібно підібрати вдалий домен 2 рівня, наприклад в зоні ru. Безкоштовні майданчики на зразок блогпоста і вордпресс, це сир у мишоловці. З одного боку це безкоштовні сервіси з іншого ви зіткнетеся з величезною кількістю різних проблем. На приклад про всі проблеми з якими я зіткнувся ведучи блог на платформі wordpress.com, ви можете прочитати тут.

Контент

Тут має бути все зрозумілим, контент пишеться під тематику вашого блогу, ні будь копіпаста. Можете так само замовляти статті у копірайтерів, перекладати статті. Контент повинен бути унікальним.

Ключові слова.

При оптимізації вашого блогу, ви повинні прописати ключові слова для вашого блогу. Ключові слова прописується в шаблоні вашого блогу, ось у цій рядку коду:

{code type=html}{/code}

На приклад, ось так має виглядати рядок ключових слів для мого блогу:

{code type=html}
блогосфера, як зробити блог, просування блогу, розкрутка блогу»>{/code}

Важливо сюди писати тільки те, що у вас є на блозі!
Взагалі то, цей метод носить характер ручного втручання в пошукові запити. Пошуковики все частіше намагаються відсіювати ці ключові слова.

Ім’я блогу

Придумайте легке і запам’ятовуються назву для вашого блогу. Це може бути все, що завгодно, але повинна підходити під тематику вашого блогу. Можна так само дати ім’я вашого блогу виходячи з вашого прізвища. На приклад: Іванов.ру . Так само не забудьте прописати в коді ім’я вашого блогу:

{code type=html}Назва вашого сайту{/code}

Ось так на прикладі виглядає мій title блогу:

{code type=html}Все про все{/code}

Оптимізація блогу по ключових запитах.

Переходимо в розділ Рамблера — Пошукова статистика або у Яндекса в розділі статистика ключових слів.
Вводимо ключові слова, враховуючи пошукові запити складаємо список ключових слів, які можна розмістити в контенті сайту.

Використання ключових слів

Вміст блогу потрібно намагатися використовувати фрази ключових слів, які найбільш підлягають до пошукової оптимізації.
Самі ключові слова на блозі індексуються пошуковими системами. Іноді бувають випадки, що певні непотрібні ключові слова переважають на блозі, в таких випадках доводиться їх знімати з індексації. Для цього необхідно укладати ці слова в теги:

{code type=html}nofollow

Для перевірки ключових слів можна використовувати програму CS YAZZLE

Покупка посилань

Цей метод дуже добре просуває ваш блог по пошуковим запитам. Так що якщо блог варто цього, готуйтеся витратити якусь суму грошей на покупку посилань, це принесе вам величезну кількість відвідувачів. Для покупки посилань раджу використовувати відмінну біржу швидких рекламних посилань Kazapa

Розміщення статей в каталогах статей

Розміщення статей в каталогах – популярний метод нарощування тіц, а так само одержання відвідувачів на ваш блог. Даний метод безкоштовний. Хоча можна і скористатися різними сервісами, які за певну плату будуть розміщувати ваші статті на різних блогах схожою з вашою тематикою.

Публікація постів

Намагайтеся розміщувати у себе на блозі цікавий контент з певною періодичністю. Якщо ви куди їдете, а періодичність не хочете порушувати, то потрібно пам’ятати, що та ж сама адмінка вордпресс дозволяє вам задати будь-якій посаді розклад коли і в який час опублікувати той чи інший пост. Про такий публікації за розкладом ви можете прочитати ось в цьому пості: Налаштовуємо публікацію постів за розкладом.

Ось така робота на мій погляд повинна бути проведена початкова оптимізації нового блогу. Може я щось упустив, або не знаю, прошу вас доповнити в коментарях.