Створюємо простий СДЛ

377

Будемо створювати новий сайт. А саме створимо СДЛ сайт. СДЛ це сайт для людей. А раз це сайт для людей то і всі на цьому сайті має відповідати цьому. Починаючи від контенту, постійних читачів і хорошого дизайну. З часом на хорошому СДЛ ви зможете заробляти гроші і навіть не погані гроші. Найголовніше, що в першу чергу це має бути сайт для людей. Створюючи СДЛ, ви створюєте ще один корисний ресурс для людей. Такі сайти тільки несуть користь усім.

Характеристика СДЛ

  • СДЛ повинен бути цікавий відвідувачу, щоб, зайшовши на сайт вперше, відвідувач повертався на нього
  • Унікальний контент. Сайти з унікальним контентом цікаві всім користувачам і пошуковим системам
  • СДЛ повинен мати більшу відвідуваність. Звідки її взяти? На мій погляд, основний упор потрібно зробити на залучення відвідувачів з пошукових систем.
  • Постійне оновлення контенту
  • Приємний і не відштовхуючий дизайн

Тепер приступимо до створення простого СДЛ

Вибір ніші і тематики

Відвідуваність і впізнанність ресурсу на пряму залежить від вибору ніші. Чим ніша популярнішою, тим СДЛ буде більш відвідуваний, але і конкуренції в такій ніші буде багато. Але ми цього не боїмося і вибираємо тематику і нішу — привітань. І так ми вирішили, що будемо робити наш СДЛ сайт вітальній тематики. У нас на сайті будуть поздоровлення З Новим роком, поздоровлення з днем народження і все інше.

Домен

Покупка домену відповідає обраній тематиці. Спробуйте придумати щось оригінальне, але в теж час легку для запам’ятовування, а так само ім’я домену має відповідати тематиці нашого СДЛ.

Движок сайту

Тут кожен вибирає сам для себе, що йому більше підходить то і ставить.

Розділи

Ми визначилися, що сайт буде вітальній тематики, а це значить нам знадобляться розділи двох типів:

  • Свята
  • Для кого

Беремо календар, дивимося всі свята які році і робимо розділи.
Другий розділ, це для кого. Тут теж просто, поздоровлення можуть бути для дівчини, для хлопця, з днем народження, для боса, для колективу, з 8-м березня і т. д

Дизайн

Як мінімум м’які не напружені кольору. Дизайн дуже відповідальний пункт – якщо ви все інше зробите на відмінно, а дизайн буде поганим – то на виході ви отримаєте говносайт з усіма витікаючими наслідками.

Просування

І так, сайт привітань запущений. Тепер треба його якось просувати. Можна звичайно убухать величезну суму грошей у посилання і покупки статей. Можна найняти якогось SEO оптимізатора і платити йому. Можна все!
А можна подумати не багато головою, подивитися топ пошукової видачі, подивитися конкурентів і вирішити як самому просувати сайт. Тут головне для нашого СДЛ вибрати ключову фразу.

  • Ключове слово — слово в тексті, здатне в сукупності з іншими ключовими словами представляти текст.
  • Ключова фраза – кілька слів які максимально точно передають тематику сайту для потенційних відвідувачів.

Найпростіше йдемо в wordstat від Яндекса. Переглядаємо, відбираємо слова які нам підходять. Переходимо в будь-який пошуковик, кому який зручніше і вставляємо слова. Припустимо слово ми вибрали привітання. Дивимося, хто сидить в топі.

Беремо інше слово – наприклад, нам підійде за змістом: вітальні малюнки. Дивимося як справи йдуть з цієї ключової фрази. Більш цікавіше.
Тепер спробуємо смс привітання з 8 березня картина конкуренції прийнятна.

І ось так шукаємо, то ключове слово і ключові фрази які підійдуть нам і за ним немає особливої конкуренції.

Тексти

Тепер пишемо тексти у яких вже є ключові слова і фрази. Ну, а самі привітання на сайті публікуємо виходячи з джерел як інтернет, а так само книги. Так-так саме книги. Йдемо в магазин купуємо книгу і переписуємо з неї привітання.

І головне створивши такий сайт, вам буде не соромно за виконану роботу і не соромно показати, на відміну від говносапосателитов.
Згодні?