Підтверджені злиті кадри “людини-павука: немає шляху додому” з ендрю гарфілдом

19

Ще до того, як трейлер «людини-павука: немає шляху додому» вийшов, кількість теорій і слухом було рекордним. І багато з них стосуються появи зірки «нової людини-павука» ендрю гарфілда.

Гарфілд кілька разів говорив, що він не з’явиться в прийдешньому фільмі про людину-павука, проте його словами з’явилося нове спростування. Раніше в мережу злили нібито відео зі зйомок, на якому можна було помітити актора в костюмі супергероя. Sony pictures відразу ж почали блокувати» витік ” в соціальних мережах, що вказувало на те, що вона справжня.

Ролик на youtube, який був завантажений алексом черрато 14 вересня, вказував, що це був лише діпфейк. Однак пізніше стало відомо, що це все ж не так.

Черрато визнав, що його відео, в якому використовувалися графіка і анімація, щоб створити враження, ніби обличчя гарфілда було перенесено на інше тіло, було фейком. Він стверджує, що вирішив обдурити “звичайну людину”, переконавши, що просочилося відео з гарфілдом було лише комп’ютерною графікою.

Чи означає це, що оригінальне відео, яке поширилося в соціальних мережах, справжнє? ніхто не знає, але черрато ” впевнений, що воно справжнє».

Мій діпфейк – фейк. Я не можу сказати те ж саме про відео з ендрю, але я впевнений, що це справжнє.

Зараз все стає дійсно заплутаним, і важко зрозуміти, чому вірити. Очевидно, що шанувальники хочуть, щоб ендрю гарфілд був у «людині-павуку: немає шляху додому» , незважаючи на те, що актор категорично заперечує свою участь у фільмі.