Як заробити 100$ в день з Google AdSense, і скільки трафіку вам потрібно

372


Заробити 100$, 200$ чи навіть 300$ в день з Google AdSense в день не легко, але це здійснимо. Багато блогери та власники сайтів заробляють такі гроші в день. А якщо вони можуть, то і ви не виняток. Єдине, що вам потрібно, це правильне планування завдань, працьовитість і цілеспрямованість і найголовніше пристрасть і любов до того, що ви робите, а саме до вашого сайту, блогу, тематики або ніші.

Перед тим, як почнемо розрахунки трафіку і заробітку, давайте згадаємо деякі терміни, для більш кращого їх розуміючи. Зрозумівши, що кожен з термінів позначає, ви зможете зрозуміти як збільшити ваш заробіток на сайті.

Що таке AdSense: Контекстна рекламна мережа від Google. Вебмастера можуть автоматично публікувати релевантні оголошення в їх контенті і ділити прибуток від кліків по рекламі з Google. AdSense дуже гнучка автоматизована система, види реклами в ній можуть бути наступними: — оплата за клік — рекламодавці платять за клік по їх оголошенню; оплата за покази — рекламодавець платить за покази його оголошення на вашому майданчику. Майданчики можуть ними вибиратися автоматично виходячи з ключових слів, сайтів, категорій або демографічної інформації;

Формат реклами AdSense може бути текстовим, графічним, анімаційних і відео. Клікабельність (CTR) рекламних блоків може варіюватися від 1-2% до 50-60%, залежно від тематики сайту, його комерційної спрямованості, релевантності самих оголошень.

CTR: Скорочення від англійського Click-Through-Ratio. Відношення числа кліків по рекламному матеріалу або посиланням до їх показів відвідувачам. Виражається у відсотках. Припустимо, ви показуєте 3 оголошення AdSense на кожній сторінці, ваш перший перегляд сторінки дорівнює 3 показів.
CTR = кліки / покази реклами X 100. Припустимо, що ви отримуєте 5 кліків з 500 показів, ваш CTR буде 1% (5/500X100).

CPC: Cost-Per-Click — ви отримуєте оплату за кліки по рекламним оголошенням. CPC зазвичай визначається рекламодавцями. У деяких конкурентних нішах, таких як фінанси, маркетинг, інтернет-продукти і т. д. рекламодавці готові платити більше за клік, ніж в інших нішах.

CPM: CPM означає — вартість за тисячу показів банерів (Cost Per 1000 Impressions). Іноді рекламодавці вибирають CPM оголошень замість CPC.

Заробляємо 100$ в день з Google AdSense.

Для зручності розрахунків будемо вважати, що — ви показуєте оголошення AdSense на своєму блозі чи сайті. Ваш CTR становить 1% , а середній CPC становить 0,25$. Це цілком досяжно, і багато блогери, як правило, добиваються цього. За розрахунок візьмемо Перегляд = Реклама.

  • Для того, щоб заробляти 100$ кожен день ви повинні отримувати 40000 переглянутих сторінок / день або 400 кліків в день: 1% CTR і 0,25$ за клік. Для 40000 переглядів сторінок, ви повинні написати 500 унікальних статей в блозі, кожен пост принаймні повинен залучити 80 або більше переглядів в день.
  • Крім CPC, ви також отримаєте та CPM від ваших показів. Незалежно від того, що в будь-якій ніші, середній заробіток за cpm становить від 1$ до 1,5$ за 1000 показів. Ви можете заробити від 40$ до 60$ в добу легко, виходячи з 40000 переглядів сторінок.
  • Як додатковий заробіток до Adsense рекламу, ви можете продавати рекламні місця з допомогою системи Rotaban. Звичайно там оплата йде за місяць, але з сайтом 40000 переглядів думаю що реклама буде не дешевою. Або як альтернатива цьому сервісу, прямі продажі реклами. Ну давайте скажемо, по мінімуму на такому сайті, за місяць ціна 300$ (300/30) отримуємо, 10$ в день.
  • Нішеві блоги, з унікальними качествеными статтями, можуть так само добре заробляти, рекламуючи послуги або товари, або заробляти на реф. посилання роблячи огляди товару докладаючи до нього посилання на сайт де даний товар можуть купити. Скажімо, що від 30$ до 50$ в день теж можливо заробити.

Тепер загальний дохід в день становить 100$ + 40$ + 10$ + 30$ = 180$ від усього перерахованого вище. Я взяв доходи мінімально можливого заробітку з усіх чотирьох пунктів.

180$ в день це 5400$ в місяць (180х30=5400) або 64800$ в рік (5400х12=64800). Цілком реальні цифри, я так думаю.
У багатьох думаю, що виходить вийти на такий заробіток в день, або як мінімум на заробіток 100$ тільки з Google AdSense, а все інше це вже як додаток до AdSense.

Наведені вище результати зможуть бути можливими, якщо ви принаймні опублікуєте 200-250 великих і унікальних статей в блозі на рік протягом 2 років.

Так скільки трафіку насправді вам потрібно отримати, що б заробити 100$ в день з Google AdSense? Думаю, що для кожного своє. Як думаєте?