Польські геймери ночували в чергах заради вигідних цін на відеокарти

16

Дефіцит відеокарт як і раніше не дає багатьом геймерам оновити залізо, змушуючи платити за пристрої неадекватні суми. Драматична ситуація сталася днями у варшаві: там люди ночували в черзі, намагаючись купити geforce rtx 3060 за рекомендованими цінами.

Польський мережевий гігант media expert вирішив провести день rtx-акцію, в рамках якої одним днем продавалися чотири сотні партнерських відеокарт geforce rtx 3060 і geforce rtx 3060 ti від asus і gigabyte за рекомендованими цінами. Вже до півночі біля магазину зібралася черга в 150 чоловік — багато людей просто ночували на вулиці в спробі урвати собі апгрейд за прийнятною ціною.

До четвертої ранку черга розрослася ще сильніше, а до моменту відкриття магазину біля нього зібралося вже чотири сотні людей — під стать кількості відеокарт. Яке ж, мабуть, було їх розчарування, коли з’ясувалося, що магазин готовий відпускати в одні руки більше однієї відеокарти: як видно на деяких знімках, часом покупці виносили по чотири пристрої. На всіх відеокарт не вистачило: багато витратили час даремно.