Макет новинного сайту

444

Всі напевно чули, що був запущений конкурс по розкрутці новинного сайту. Приз за перше місце великий і кожен вебмайстер вирішив спробувати щастя в цьому конкурсі.

Багато взяли за основу шаблони з пабліка, не багато їх змінивши. Інші звернулися до дизайнерам за креативним і унікальним рішенням для їх новинних сайтів. Адже як ви розумієте деяка частина застави успіху такого сайту на пряму залежить також і від дизайну і юзабіліті.

Може звичайно і з запізненням, але я вирішив зробити макет новинного сайту. Макет вийшов таким, яким би я хотів бачити сайт як відвідувач. Зручним, не надто строкатим, що б відразу було як кажуть, все під рукою. Це було задумано і потім реалізовано.

Може кому і сподобається цей макет, а може хтось і захоче поставити його собі. Тематика застосовувалася в макеті загальна, але як ви розумієте, що все можна замінити під ту тематику яка вам потрібна чи яку ви вже вибрали для вашого конкурсного так і просто новинного сайту.

Сам макет виставляю на продаж, ціну не вказую, але якщо будуть багато коментарів про ціну то швидше за все оголошу її тут. Якщо ні, то пишіть мені і я вам скажу ціну.
Робоча назва макета: News1Post
Назва: SEO новини блогосфери

Ось такий макет новинного сайту. Повторюся ще раз, якщо він вам сподобався, або є якісь зауваження, пишіть в коментарях. Вирішили купити його пишіть мені. Макет йде в портфоліо, ну а для тих хто не знає як отримати новинний трафік, раджу почитати цей пост.