Що таке SEO блог

329

Все більше і більше в інтернеті з’являється безліч різних seo блогів. Кожен новий блогер вважає своїм обов’язком відкрити блог і дати йому заголовок Seo Блог і обов’язково вписати своє ім’я, а так само не забути прописати кілька рядків, типу вчу як підняти тИЦ і т. д. На превеликий подив, при заході на такий seo блог, як правило нічого корисного і нового знайти там не можливо. Скрізь майже одне і теж.

І все таки, для мене стало дуже цікаво, що ж таке SEO блог, яку інформацію він повинен надавати відвідувачам, які пости повинні бути на такому блозі.

І так для початку давайте згадаємо, що таке SEO взагалі:

Пошукова оптимізація (search engine optimization, SEO) — комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Це набір прийомів, спрямованих на поліпшення ранжирування сайту у видачі пошукової системи. Ділиться на внутрішню оптимізацію (оптимізацію сайту, його організації, тегів, контенту і т. д.) і зовнішню (залучення беклінків, створення собщества тощо).

І так ключовими словами для такого блогу будуть:

  • Пошукова оптимізація
  • Пошукові системи
  • Пошукова видача
  • Запити
  • Ранжування
  • Внутрішня оптимізація
  • Зовнішня оптимізація

Дивно, але ні де ні пишеться про те, що на такому seo блозі повинні бути на приклад фін.стрипи або проплачені огляди.

Особисто я завжди вважав, що такі блоги повинні постійно нести в собі цінну інформацію. Саме ту що немає ні на одному блозі. Завжди думав, що seo блоги це саме сухий текст підживлений картинками, а так само постами з яких можна навчитися чомусь корисному. Завжди вважав, що seo блоги це як мануал для тих хто цікавиться SEO.

Але на жаль, останнім часом, все блоги які так голосно називають себе seo блог, абсолютна нічого но не пишуть. Всі поголовно пишуть про те як безкоштовно підняти тіц, як заробити на архівах і який Яндекс відморозок.

Звичайно, погоджуся, що є відмінні блоги які пишуть на цю тематику і взагалі не дозволяють собі відхилятися від тематики блогу. Особисто я із задоволенням читаю такі блоги. Один з них це блог Сергія Кокшарова (Devaka), а другий це блог Олени Камськой (optimizatorsha). Ось це саме ті блоги, які і справді можна назвати seo блогами без води і проплачених постів.

Як то давно, я написав пост під назвою 20+ SEO блогів для читання і підвищення ваших знань де писав про таких блогах. Але, з часом виявилося, що багато з цих блогів, ні як не підходять під таку назву. Можете самі переконатися в цьому.

Ось моє питання до вас.

Так, що таке SEO блог? Що на ньому повинно бути, який контент?

Особисто я думаю, що ті хто веде такий блог, повинні писати там саме про те, чим займаються щодня. Нехай це буде клієнтський seo, або робота на якусь фірму. Особисто я думаю, що про це вони повинні писати. Розповідати як просували сайт того чи іншого клієнта, з якими труднощами зіткнулися. Це буде на багато цікавіше дізнатися і прочитати як відбувається сам процес. Дізнатися про різні нюанси при оптимізації, просування сайтів або блогів, якісь особисті спостереження, поради та рекомендації при роботі з різними сервісами. Ось саме те, що повинно бути на таких блогах

А всі ті блоги, які так голосно називають себе SEO блогами, повинні добре переглянути свій контент і на скільки він релевантний до опису і заголовка блогу. Так як не кожен блог може називати себе SEO блог, навіть якщо і ви тусуетесь в цій ніші, то це ще не означає, що ви можете навчати інших, особливо якщо весь ваш контент на блозі це рерайт з інших блогів.

А ви так не вважаєте? Висловіть свою думку.