Початківцям SEO-оптимізаторів

406

Ця стаття буде корисна для початківців оптимізаторів веб-ресурсів, які занурюються у величезний світ SEO-технологій. Ознайомившись з даним матеріалом, Ви дізнаєтеся, якими методами оптимізатори досягають топ показників.

Підняти сайт в топ на перший погляд, здається не реально, а ще й залучити на нього 400, 600, 1000 відвідувачів на добу взагалі, ніби за хмарно. Але це не так страшно як ви думаєте.

І так давайте розглянемо методи, які застосовують при розкручуванні сайтів, хотілося б сказати, що самотужки це зробити може тільки дуже цілеспрямований і посидющий чоловік. І з цим як говоритися не сперечаєшся.

Ну що ж, поїхали розбиратися!

Першим ділом реєстрація в пошукових системах все з цього починаю, і ми не виняток. Щоб наше дітище швидше потрапило в поле зору все бачать пошукових машин, потрібно пройти просту реєстрацію у тому ж Google, Rambler використовуючи функцію «додати сайт». Попереджаю за раніше, це не гарантує, що вас відразу всі побачать. Система як говоритися, не передбачувана.

По друге не забуваємо набувати посилальну масу. Це зараз як золота лихоманка XIX століття, перенесена в «інтернет-простір». Купуємо, продаємо, продаємо — купуємо, обмінюємося і все з однією метою! Піднятися вище.

Звичайно, не будемо занурюватися в безодню, а просто розберемо прості і безкоштовні методи нарощування посилальної маси. Це постинг на форумах та розміщення на сайтах зі схожою тематикою, реєстрація в каталогах. Правда якщо Ми будемо робити все це вручну, то трудовитрат і часу піде сила-силенна.

Можна вдатися різного роду програм, які суттєво зменшать витрати сил і часу, але доведеться трохи витратитися. Ось невеликий список, який полегшить нам життя:

Sape.ru — всім відома біржа посилань. Тут ви знайдете неймовірну кількість посилань на свій сайт, за розумну ціну. Для швидкої розкрутки не замінний ресурс, що тут сказати.

1ps.ru — цей сервіс розмістить вашу посилання в каталогах, що звичайно ж, потребує оплати. Але, як і скрізь ми знайдемо зручні тарифні плани, які будуть відповідати нашим вимогам. Хочеться відзначити, що сервіс має у своєму розпорядженні понад 12 тисяч каталогів, повірте цифра значна.

Йдемо далі, а що там у нас? Правильно контент, тобто святая святих успішного просування. Хтось задасться питанням контент, що це? А це і є те за чим приходить відвідувач до нас на сайт, корисна інформація, яку черпають читачі.

І я вам скажу, пошукові машини, люблять якісний контент і будуть постачати нам більше читачів. Природно вимоги у них свої це унікальність, грамотність, регулярне оновлення інформації. Одним словом потрібна постійна робота над сайтом.

Забув згадати про якісний юзабіліті. Це теж дуже важлива частина роботи над сайтом. Відвідувач сайту повинен легко орієнтуватися в ньому на інтуїтивному рівні, можна сказати, в один два кліка легко переходити із сторінки на сторінку з необхідною йому інформацією.

І так грамотно опрацьовані вище перелічені пункти дадуть Вам відмінні результати, які не змусять себе довго чекати. Від себе можу тільки побажати вам удачі. Дерзайте!