Новинний трафік

575

Думаю, що не помилюся, якщо припущу, що новинні сайти є дуже популярною нішею в інтернеті. Мільйони людей постійно заходять на такі сайти, що б прочитати останні новини, події, а може просто подивитися погоду.

Діапазон новинних сайтів великий, тут бувають і сайти які пишуть про все, а так само і існують сайти які пишуть строго на одну тематику і освітлюють тільки це не плутаючи її з іншим. Періодично на новинних сайтах відбувається сплеск відвідувань який на пряму залежить від того, що відбувається в світі.

Такі новинні сплески можна поділити на дві категорії:

 • несподівані
 • очікувані

Несподівані новини — це як правило екстрені новини. То чого ні хто не чекав і не міг подумати, що це статися. Взяти як приклад останню найбільшу новину яку висвітлювали всі новинні сайти землетрус в Японії. Це саме той приклад несподіваної новини, публікації якої привела на новинні сайти величезний трафік.

Очікувані новини — це новини які відомі всім. На приклад, всі знають, що зовсім скоро з’явиться iPhone 5, приблизно навіть знають яка там буде комплектація. Так, що коли відбудеться офіційний реліз, дана новина не справить бум вибуху бомби. Але це і не означає, що дана новина не принесе трафік на сайт.

Постає питання, де взяти заздалегідь ключові слова, за якими прийдуть відвідувачі за «гарячими» новинами?

 • Ваша статистика — якщо ваш проект не новий, то повинні були в статистиці відбитися запити, які можна буде з користю опрацювати.
 • Статистика пошуковиків — можна подивитися статистику за різні місяці.
 • Статистика конкурентів — пройдіться по Liveinternet, там завжди знайдуться конкуренти з відкритою статистикою, звідки і дізнаєтеся самі «гарячі» запити.
 • Що далі? Виділіть для якої теми чи події окремий розділ заздалегідь — ваш пост по темі повинен бути проіндексований заздалегідь. Напишіть анонс, а потім вже додавайте туди контент по мірі надходження інформації.

  Якщо ви не полінуйтеся зробити весь цей процес заздалегідь, то отримаєте і не погані беки з різних сайтів в добавок до трафіку. На вас будуть посилатися інші новинні сайти, а так само соціальні мережі як на першоджерело. Не бійтеся надлишковості інформації, пишіть про все, що стосується вашої теми.

  Два роки тому, я на своєму блозі зміг майже на тиждень зловити відмінний трафік саме виконавши даний спосіб. Я написав не великий огляд на тему євробачення і в день фіналу відразу ж після оголошення переможця написав пост, де вказав, хто переміг, а так само виклав відео. Ефект був відмінним. За тиждень ця запис змогла зібрати більше трафіку, ніж будь-який інший пост. Кількість відвідувачів і коментарів яких приніс мені цей пост я не зміг більше повторити.

  Так, що особливого секрету для новинного трафіку немає. При правильному плануванні і підготовки грунту для очікуваних новин, ви можете отримати відмінний новинний трафік на свій сайт. Найголовніше знайдіть час заздалегідь подумати про головні події, з якими пов’язаний ваш ресурс, приділіть теми мало уваги, не бійтеся надмірності текстів і слідкуйте за надходженням нової інформації по події.

  І звичайно ж всі зауваження або доповнення до цього посту чекаю від вас в коментарях.