У chivarly 2 додадуть нову зброю в найближчому оновленні

12

Сьогодні torn banner studios представила дві нові зброї, які з’являться в грі з майбутнім оновленням. Вони будуть додані у другому оновленні вмісту гри, який ще не має дати, але коли він буде випущений, він додасть дві нові зброї до гри, а саме рапіру та дерев’яний стілець .

На жаль не вистачає деталей про кожну зброю, але наведені нижче твіти показують їх у дії. Можна припустити, що рапіра – це швидкість і маневреність. Тим часом, стілець буде більше для комедійного ефекту, за допомогою якого можна буде навести суєту і розігрувати сцени за типом “перед тобою два стільці”.

Як вже зазначалося, у оновлення в даний час немає дати випуску, але розробники кажуть, що воно «скоро з’явиться». Звичайно, “скоро” не тільки суб’єктивно, але і розпливчасто, прям як після удару стільцем по хребту.

Chivalry ii є поліпшенням оригінальної визначальної жанр chivalry: medieval warfare, пропонуючи гравцям оволодіти клинком за допомогою абсолютно нової і поліпшеної бойової системи, яка поєднує в собі удари в реальному часі і плавну систему комбінацій. Створена з урахуванням здатності битися з безліччю супротивників, chivalry ii поєднує в собі найкраще з жанрів fps і файтингов для неперевершеного досвіду рукопашного бою.