Внутрішня SEO оптимізація сайту

465

В цьому пості поговоримо про те як зробити внутрішню SEO оптимізацію сайту. Сподіваюся, що дана стаття буде корисна новачкам в блогосфері, ну а всім іншим в даній ніші. Я завжди говорив, а так само писав на моєму блозі, що унікальний і корисний контент дуже важливий для розвитку вашого сайту. Це один з головних ступенів потрапити в топ і зробити сайт успішним.

Але, текст якої б він унікальний він не був, не зможе допомогти вам на всі 100%. Унікальний текст завжди йде у зв’язці з іншими не менш важливими речами при створенні сайту, а так само його просування.

Внутрішня SEO оптимізація сайту

Внутрішня SEO оптимізація сайту — це дії, які допомагають індексувати сайт пошуковим машинам. Тобто — перелінковка між статтями, між розділами, встановлення спеціальних, допомагають плагінів, установка карти сайту і т. д. Як ви бачите це цілий комплекс робіт з вашим сайтом, який повинен бути проведений.

SEO плагіни

Внутрішня SEO оптимізація сайту не можлива без плагінів для цього. Поставте на ваш сайт плагіни, які будуть виводити під статтями посилання на схожі категорії, або статті. Таким чином, відвідувач вашого сайту, буде читати вашу статтю, і коли дійде до кінця посту, зможе переглянути схожі статті або схожі категорії. Від яких плагінів цілих два плюси, відвідувач напевно прочитає назви схожих статей і якщо йому сподобатися тема, перейде за посиланням і прочитати ще одну статтю. Другий плюс — посилання на статтю з потрібним анкором.

Карта сайту

Карта сайту — це ще одна складова процесу «внутрішня seo оптимізація сайту». Обов’язково встановіть карту сайту, її дуже люблять пошуковики тому, що вона посилається на всі статті вашого сайту, не залежно від того, коли стаття була додана. Так само це дуже зручно для відвідувачів, це один з найпростіших способів, знайти потрібну вам статтю. Ось приклад моя карта сайту.

Перелінковка статей

Важливий пункт в seo оптимізації сайту, існує певна кількість статей, які ви написали в минулому.
Наприклад: Що таке SEO блог і Різновиди входжень ключових слів. Ви повинні облінкований ці статті. Якщо хто не знає, що таке облінкований — це означає поставити посилання. Тобто, статті повинні обмінятися посиланнями, але з потрібними анкорами.

Припустимо, у першій статті на словах ключові слова ви повинні поставити посилання на другу статтю, та ж історія з другою статтею, тільки використовуйте потрібний анкор.

Внутрішня SEO оптимізація сайту відмінний спосіб перелінковки статей. Читаючи одну статтю відвідувач може клікнути ще за кількома посилання в цій статті, а це означає більше переглядів і ще більше цікавої інформації для відвідувача.

Вся ця внутрішня SEO оптимізація сайту робиться для поліпшення індексації сайту пошуковими павуками, так він завжди знайде всі ваші сторінки і люди зможуть знайти потрібну їм інформацію швидше. Тільки не варто цим зловживати, 3-5 посилань зі статті буде достатньо. При перелінковці краще використовувати текстові посилання, це поліпшить індексацію.

SEO оптимізація картинок

Внутрішня SEO оптимізація сайту обов’язково потрібна і в картинках. Контент звичайно рулить, але і про картинки не варто забувати. Картинки — це джерело додаткового трафіку для вашого ресурсу, багато хто забуває про те, що пошукові системи мають пошук по картинках. Коли додаєте картинку, називайте її по темі статті, використовуйте ключові слова.

SEO Контент

Як я вже не раз згадував, саме контент і цікава інформація робить сайт. Він повинен бути унікальним, без помилок і красиво зроблено.
Розбавляйте статті картинками і не забувайте писати. Якщо блог молодий, пишіть кожен день, що б привернути відвідувачів, а якщо вже успішний, тим більше! Варто тільки забути про блозі на тиждень і ваші відвідувачі будуть думати, що блог помер і настав час шукати нове джерело, вам цього не треба?

Внутрішня SEO оптимізація ключовими словами

З початку вам треба буде визначитися з пошуковими запитами.
Ключові слова повинні бути прописані в заголовку

, а так само знаходитися у самій статті, але щільність ключових слів не повинні перевищувати 3-5%. Не забувайте, що пошукачі можуть відрізнити текст від набору слів. Краще буде, якщо ви оптимізуєте кожну сторінку під 1-2 запиту. Обов’язково використовуйте ключові слова в назві статей.

Правильне використання ключових слів

Ключові слова повинні знаходитися в назві статей, в картинках і заголовках. Внутрішня SEO оптимізація включає в себе використання тегів

,

, , , так само використовуйте в анкор різні словосполучення з ключовими словами. При цьому текст повинен бути природним, а не купою ключових слів, пошукові машини можуть відрізнити, де який текст.