Вибір ключових слів для блогу

317


[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/07/20/vibor-klychevix-clov/]
Багато користувачів, створюючи свої блоги не звертають уваги на вибір ключових слів для свого блогу. На мій погляд це є дуже великою помилкою, з боку блогерів. При створенні свого блогу потрібно пам’ятати, що основна маса відвідувачів приходить на блог з пошукових систем, а пошукові системи в свою чергу чимало уваги приділяють ключовими словами.

Перше з чого потрібно починати – продумати, що ви хочете від свого блогу, які теми ви хочете розмістити на своєму блозі. Далі вам потрібно буде написати список слів і фраз, які, на вашу думку, як можна краще підійдуть для вашого нового блогу.

Так само раджу вам відповісти на питання, наведений нижче:

Яка головна тема вашого блогу?
Вам слід подумати про те, які слова користувачі будуть набирати в пошуковій системі, щоб знайти ваш блог.

Продумали?
Тоді можна перейти до наступного кроку.

Цей крок ми назвемо: «Відбір пошукових слів»
Кожен користувач створюючи блог або сайт напевно здогадується, що є запити, які користувачів мережі інтернет користуються більшою популярністю, а якісь меншою. При виборі ключових слів цей факт слід враховувати. Якщо ви вирішите вибрати ключові слова, які користуються дуже великою популярністю, то ви повинні розуміти, що вам доведеться дуже туго, т. к. конкурентів у вас буде дуже багато і працювати вам доведеться, теж, багато, щоб вивести свій блог на топові позиції в пошуковій системі.

Якщо ж ваш вибір впаде на мало популярні запити, то тут теж не все так просто, вивести блозі на топові позиції в пошуковій системі буде не важко, але користі від них буде не так вже й багато. Як говориться краще вибрати золоту серединку.
Переглянути популярність запитів можна в статистиці на сайті Яндекса, а так само Google.