SEO оптимізація блогу на івриті в Ізраїлі

339

В світі пошукової маркетинг і пошукова оптимізація в основному проводиться англійською мовою і мовами правопис яких зліва направо. Коли справа доходить до SEO на івриті існує багато інших факторів, які необхідно враховувати при просуванні вашого сайту або блогу через пошукові системи.

Ось 10 правил для SEO оптимізації сайту на івриті.

Локалізація вашого домену:

Створюючи блог на івриті ви повинні для початку зареєструвати домен в Ізраїльській доменній зоні «co.il». Це відноситься і до інших країн, завжди бажано використовувати свій локальний домен. Навіть якщо Ваш сайт на англійській мові, але він все одно орієнтований на ізраїльтян, які живуть в Ізраїлі, ви повинні локалізувати його.

Зберігайте сайт локально:

Зберігайте ваш інтернет сайт в Ізраїлі. Ваша цільова аудиторія ізраїльтян, які живуть в Ізраїлі, вони отримають доступ до сайту швидше, коли він зберігаються локально. Google та інші пошукові системи дадуть кращий рейтинг таким сайтам.

Кодування вашого сайту:

При створенні інтернет-сайту або блогу на івриті ви повинні переконатися, що сайт вірно відображає це мова, щоб кожен відвідувач зміг побачити іврит,а так само шрифт належним чином, і не як не отримає шрифти схожі на просто набір букв. Раджу кодування UTF-8.

Подивіться в дзеркало:

Пам’ятайте, що іврит пишеться справа наліво, а не зліва направо, це означає, що ви не повинні використовувати регулярні шаблони сайтів — ви повинні використовувати дзеркальні версії шаблонів зліва направо. Ви повинні переконатися, що вказано напрямок справа наліво, і що текст вирівняний праворуч. В іншому випадку іврит шрифти не будуть показані правильно і Google буде читати ваш сайт неправильно.

Приклад:

????? ???? ?? ?????? ?????? ???? ???? ??????, ?? ????? ???????? ????? ?????? ?????

Іврит дослідження ключових слів:

До Липня 2008 року, не було інструментів для дослідження ключових слів на івриті. Такі інструменти, як ключові слова у WordTracker не надають послуги на івриті. Для того, щоб отримати достатню кількість запитів на івриті для дослідження ключових слів вам доведеться витратити частину бюджету на SEO кампанію в сервісі Google AdWords. У липні 2008 Google почав публікацію щомісячних списку низькочастотного пошуку на Google AdWords Keyword Tool. Сьогодні ключові слова досліджуються за допомогою цього інструменту.

Іврит конкуренція:

Ізраїль маленька країна, і тут мало інтернет-сайтів та блогів на івриті, ніж англійською, так що сайти і блоги на івриті дуже гарні конкуренти на вершині перших 10-й позицій на першій сторінці результатів пошуку Google. Такий сайт або блог може пробути в топі на першій сторінці пошукових систем протягом кількох місяців майже на кожне ключове слово (хоча є кілька досить конкурентоспроможних ключових слів, які вимагають більше часу і зусиль).

Маркетинговий бюджет:

Конкуренція на івриті нижче, ніж англійською, але обсяг пошуку, не нижче. Пошук слів на івриті має близько 10% за кількістю запитів його еквівалента на англійській мові. Оскільки конкуренція нижче, що в кінцевому підсумку ви отримуєте менше трафіку на ваш сайт.Якщо ви будете платити 10000 $ в місяць на SEO послуги для слів англійською мовою, то для блогу чи сайту на івриті ви будете платити 1500 $ -3000 $ в місяць (ці цифри є оціночними, а не точними).

Google все ще вивчає іврит:

При оптимізації сайту для Google на івриті ви повинні взяти до уваги, що Google все ще вивчає іврит. Тільки останнім часом Google навчився розрізняти одне і множинних чисел того ж слова на івриті, Google також дізналися, загальні слова з помилками. Google вдосконалює свої знання івриту кожен день.

Інші пошукові системи не знаю іврит:

Google займає майже 90% всіх пошуків в Ізраїлі. Основною причиною є те, що інші пошукові системи, такі як Yahoo і Live, і навіть місцеві такі з них, як Walla, знаю тільки основи івриту, якого достатньо для основ пошуку, а не для розробки складних ключових слів, фраз і текстів для оптимізації вашого сайту або блогу. Їх результати є менш актуальними, ніж Google. Майже всі пошуки для івриту робляться через Google.

Торішні технології:

Методи SEO, які є менш ефективними в Google.com всі працюють в Google.co.il. Ці методи в основному включають обмін посиланнями і покупками посилань . Це не рекомендація використовувати методи, які є менш релевантними для Google.com, тому що після декількох місяців вони будуть застосовуватися до Google.co.il також. Але поки, ситуація така, що всі Google.com баніт і відправляє сайти та блоги в «урну», Google.co.il все робить навпаки.

?????? ???? ?? ?????? ???? ???? ??? ?????? ?????? ???? ???????