Як отримати односторонні посилання

444


Односторонні посилання нині мають найвищу цінність. У даній статті пропонуються деякі способи отримання таких посилань. Звичайно, різних варіантів існує досить багато, але результат в деяких випадках може бути нестабільним, що може призвести до конфліктів з пошуковими системами, тому такі варіанти тут не розглядаються.

Так які ж існують способи?

Перший варіант, який пропонується розглянути — це просто продовжити наповнення сайту контентом який зможе привернути увагу користувачів. Якщо ви зацікавите людей, то вони самі будуть розповідати про вашому ресурсі в різних куточках інтернету, і посилальна маса буде рости самостійно. Такі посилання вважаються найбільш цінними.

Але у цього способу є істотний недолік — на таку розкрутку може піти досить багато часу. А може навіть трапитися такий трюк — ваш сайт молодий і про нього поки ніхто не знає, відповідно, ніхто про нього не буде говорити, і аудиторія не буде зростати. Щоб не потрапити в таку пастку необхідно дати початковий поштовх за допомогою реклами.

Ще один варіант — перехресний обмін посиланнями.

На відміну від традиційного обміну тут розуміється отримання посилання не з того ресурсу, на який ви будете посилатися, а з іншого, який теж належить тому ж вебмайстру. Таким чином, можна обдурити пошукові системи, хоча в цілому це все той же обмін посиланнями. Але, як можна здогадатися, для здійснення такого обміну важливо мати кілька сайтів. Більше того — для нормального ефекту важливо також, щоб і тематики ресурсів були схожими. Все це в сукупності накладає деякі обмеження.

Третій спосіб досить банальний. Це реєстрація в білих каталогах. Благо в мережі поки ще можна знайти гідні варіанти. Звичайно, чогось особливого від такої посилальної маси очікувати не варто, але в сукупності з іншими варіантами можна отримати непоганий ефект.

Наступний варіант — покупка зовнішніх посилань.

Сьогодні продаж чистих посилань з якісних ресурсів може приносити непоганий дохід власнику, а для вас — це спосіб непогано підняти рейтинг вашого сайту. В деякій мірі покупка посилань порівнянна з контекстною рекламою, тільки на відміну від останньої це також впливає і на пузомеркі сайту, що важливо. Недоліки способу очевидні. Насамперед, це висока вартість посилань і той факт, що пошукові системи активно борються з неприродними посиланнями.

І останній варіант, який пропонується в даній статті — це статейний маркетинг.

До речі, досить перспективний метод розкрутки. Суть полягає в тому, що на різних популярних ресурсах, переважно новинних порталах, публікуються цікаві статті, в яких є зворотній посилання на просувний сайт. Такі посилання високо цінуються пошуковими системами, а сам спосіб не забороняється їх політикою. Мінуси — це необхідність у великій кількості актуального контенту і пошук майданчиків для його розміщення.

[adsense]

А яким способом ви користуєтеся?