Як краще знайти нову роботу.

7-18-2018

Як краще знайти нову роботу.

Це Грант Кардон, автор бестселерів Ось що потрібно робити на співбесіді. Ось 12 порад, як знайти роботу. Якщо ви будете слідувати їм точно, не тільки одному або двом, а всім одразу, якщо ви будете переглядати ці поради знову і знову, вирішите, що знайдете роботу, зустрінетеся з тим, хто приймає рішення, не будете покладатися на відділ кадрів, агентства, не покладатися ні на кого не розраховувати на резюме, будете не просто відповідати на питання, а проведете презентацію – прекрасну презентацію з метою продажу, не будете говорити про минуле, про те, як погано з вами вчинили, а скажете, що ви можете зробити, будете світлом позитиву… Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі работа в москве.
Складіть все це разом і я гарантую, що у вас буде робота. Тепер, в додаток до цього зробіть дещо ще. Виберіть не просто галузь, наприклад будівництво або соціальні мережі. Складіть список з трьох – п’яти компаній, не більше. 3 – 5 компаній, в яких ви хочете працювати. Виберіть, як ви вибирали б машину або місце відпочинку, дівчину або хлопця. Не дивіться відразу на безліч компаній, розумієте.
Компанії, в яких ви хочете працювати. Де вам цікаво, і ви просто чекаєте не дочекаєтеся, коли зможете в них працювати. А потім з’ясуйте, хто керує цими компаніями. Зустріньтеся з цими людьми, які можуть прийняти рішення щодо вас, використовуйте 12 порад, які я вам дав, і я гарантую: ви не просто знайдете роботу, а ту роботу, яку хочете, в компанії, в якій хочете, ви пообіцяєте фірмі, що будете екстраординарним, неймовірним, ви скажете НІ безробіттю, ви скажете ТАК роботі ТА роботі на самого себе, ви станете маяком, прикладом пишноти.