Як створити свій сайт?

443


З кожним днем інтернет розвивається залучаючи у свої мережі все більше і більше людей. Кожен день в цій мережі вмирають і народжуються нові блоги і сайти. Будь-яку інформацію интересующею нас ми можемо знайти на цих сайтах або блогах.

Сайти різних тематик, рясніють рекламою, флеш роликами, цікавим і корисним контентом, з величезною кількістю посилань з одного сайту на інший. Дивлячись на все це новачки в мережі ставлять одне і те ж питання: «Для чого все це кількість сайтів, невже в мережі заробляю гроші? На чому заробляють?» І найголовніше питання який починає хвилювати уми таких відвідувачів: «Як створити свій сайт?».

Давайте спробуємо відповісти на це питання і розберемося що до чого.

Так з чого ж починається сайт? Сайт починається з ідеї. Нехай ви не сильні в технічних тонкощах і дизайні, але без хорошої ідеї для свого сайту з постійним наповненням його унікальним контентом у вас ні чого не вийде.

При створенні сайту, ви повинні зрозуміти, що сайт створюється для людей, і якщо ви хочете, що б ваш проект був відвідуваний, вам потрібно писати корисні пости для людей. Наприклад, якщо ви любите шашлики, то створивши сайт не пишіть тільки про те, що поїхали в ліс і зробили шашлик, цей матеріал не буде цікавим для ваших читачів, так як він цікавий тільки вам і продовжуючи писати в такому дусі тільки для себе, що вам через деякий час це набридне.

Але якщо ви будете писати на своєму сайті або блозі про те, як смачно приготувати шашлик, будете писати різні рецепти про те як маринувати м’ясо, то такий текст буде залучати більше відвідувачів на ваш сайт. Відвідувачі будуть ділиться своїми рецептами. Ваш сайт тільки виграє від такого.

Сподіваюся різницю ви зрозуміли, а так само добре подумали над тим, що зможе зацікавити відвідувачів вашого майбутнього сайту.

Основи сайтобудування. Html та CSS.

І так з ідеєю ви визначилися, тепер можна приступити до створення блогу. Хочете ви цього чи ні, але ви просто зобов’язані для початку знати основи html. Html – це не мова програмування, як ви могли подумати. Це всього лише правила написання тексту, які вони прийняті в Інтернеті. Насправді – це найпростіший крок до створення сайту, який якщо ви пропустите, то не зможете нормально працювати, а найголовніше-розуміти те, як працює ваш сайт.

Ще один важливий момент це CSS, таблиці каскадних стилів. Це помічник html, те, чого там не закладено, і без чого порядній сайту не вижити. Складність у вивченні представляє невелику, а користь від знання дуже велика.

Необхідні знання. Photoshop, Seo та інші.

Вміння працювати з графічним редактором, наприклад Photoshop, знання правил пошукової оптимізації (це щоб ваш сайт подобався пошуковим роботам)… Не завадить, до речі, впевнене користування комп’ютером, постійний доступ в Інтернет, вміння викачувати і встановлювати необхідні програми, плагіни (доповнення), а також дуже придасться величезний запас терпіння, а так само сталеві нерви і тверда впевненість у своїй ідеї, тому що підводних каменів на своєму шляху ви зустрінете дуже багато.

Вибір CMS.

Повернемося до створення сайту, обов’язково треба згадати, що, створивши свій перший сайт в візуальному редакторі, рано чи пізно ви зрозумієте, що з статичним сайтом, створеному тільки на html – сторінках досить важко управляти, тобто оновлювати його, або щось міняти. Внесення будь-яких змін буде супроводжуватися певними труднощами і з часом постане питання, як полегшити собі життя. Саме тут доведеться знайомиться з CMS — системами управління контентом, які, з однієї сторони, спрощують процес створення сайту, а з іншого, ускладнюють життя творцеві сайту, якщо той абсолютно не знайомий ні з чим подібним.

CMS – це свого роду конструктори, де в потрібному місці потрібно вставляти заплановане вміст вашого сайту. Але не треба думати, що конструктори працюють самі по собі, і ось тут ваше незнання баз даних та інших розумних речей може послужити вам погану службу. По цьому раджу вам впритул зайнятися читанням корисних книг з цієї теми, перегляду інтернет сторінок з навчанням працювати в даному середовищі.

Домен і хостинг

Щоб розмістити сайт в інтернеті, потрібно знайти йому там будинок. Але перш, ніж шукати будинок, потрібно визначитися з ім’ям сайту. Це дійсно важливо!
Ім’я сайту називається домен. Домен купується за гроші, і тоді ваш сайт буде носити ім’я типу сайт.ги, або видається безплатно, і ім’я набуває вигляду сайт на приклад як у мене сайт.wordpress.com. Видаються або продаються тут все залежить від того, який тип імені ви собі обираєте, імена на хостингу, що здійснює підтримку роботи вашого сайту, або ж імена купуються у реєстратора імен, і тоді повноправним власником імені сайту стаєте ви і тільки ви.

Відмінність їх один від одного в тому, що при реєстрації у хостинг-провайдера ви ризикуєте при перенесенні вашого домену на інший хостинг позбудеться домену, тому що хостер не захоче вам його віддавати, чи довго тягти час і псувати вам нерви. Купівля ж домена у реєстратора доменних імен робить вас незалежним ні від кого.

Хостинг платний, вибір в інтернеті величезний, але треба бути уважним, втім, як і в звичайному житті. Існує і безкоштовний хостинг, як я вже говорив вище. Але слід пам’ятати, що на безкоштовному хостингу серйозного сайту вам не побудувати, до того ж там часто немає всіх необхідних для повноцінного сайту технічних показників. Втім, як стартовий майданчик для початківців, безкоштовний хостинг дуже навіть підійде.

Ну ось і все, таке ось короткий вступ в те Як створити сайт. Погоджуся, що це лише верхівка айсберга, але як база для початкових знань, саме те. Процес сайтобудівництва – серйозна, важка справа, що вимагає постійної роботи, вивчення і навчання. Якщо ви думаєте, що це все легку працю – ви глибоко помиляєтеся.

Даний пост ставиться однаково як і для створення сайтів, так і для створення блогів.

Удачі вам в цій не легкій справі!