Мінімалізм

472

У західній блогосфері все більше і більше з’являється дизайн блогів в стилі мінімалізм. все більше блогів відмовляються від важкої графіки і переходять до поняття, що відвідувача блогу нічого не повинно відволікати від контенту на блозі. Адже метою професійних блогерів різних тематик є важливим донести до відвідувача інформацію, а не картинки і строкаті кольори.

Навіть кількість банерів на таких блогах практично відсутня, що так само дає зрозуміти, що не прибуток з блогу є головним пріоритетом його автора. Як можна помітити, кольоровою гамою таких макетів є всього 2-3 кольори. Ці кольори як правило бувають чорним, сірим, білим. Іноді в такому поєднанні кольорів з’являється і рожевий колір. Але як правило бекграунд таких блогів або білий, або ясно-сірий.

Звичайно, не всі такі макети строго відповідають такій колірній палітрі. Рідше, але все ж зустрічаються і більш насичені колірні гами. Або дизайн роблять повністю з візерунків (pattern), або в ілюстратора малюють картинку яка буде фоном всього макета.

В Рунеті, а так само і в рублогах, даного напрямку поки не помітно. Як правило блогери вважають, яскраві, строкаті, або болотні кольори для своїх блогів. Особливою відмінністю є присутність всіх можливих і не можливих банерів на блозі. Іноді створюється враження, що йде змагання між блогерами, хто більше загадит свій блог банерами. Я розумію, що банери це як ще один додатковий заробіток з блогу. Але тоді таке питання виникає:
А як же відвідувачі? А як же контент? Все це відходить на другий план?

Я не беруся говорити, та й просто не знаю, коли мода на мінімалістичний дизайн дійде до рублогов, та і чи дійде взагалі. Швидше за все, як і у блогерів, так і дизайнерів в Рунеті, поки інші погляди на макети і дизайн для блогів.

Я все ж взяв сміливість і намалював один такий макет, який містить в собі як можна менше картинок, а упор зроблений на сам контент. Дизайн ні на що не претендує. Ось, що у мене вийшло.

Ну а тепер вам вирішувати, чи приживеться такий дизайн або взагалі дизайн стилю мінімалізм в Рунеті, блогосфері, та й взагалі в рублогах чи ні.
Було б цікаво почути вашу думку, всі за і проти.