Як вибрати моноколеса

11-7-2018

Как выбрать моноколеса
Різноманітність способу життя і економія часу – основні цілі створення таких винаходів. Одним з таких технологічних ноу-хау є одноколесные засоби пересування – моноколеса. Одноколесные мотоцикли набирають популярність в містах, де жителі багато часу витрачають на простоювання в автомобільних пробках. Якщо Ви зіткнулися з питанням «як вибрати моноколесо?» – ви знайшли потрібну статтю.
Також хочемо вам порекомендувати здесь неплохо
Виробництвом моноколес займаються кілька десятків фірм по всьому світу. З передовиків варто відзначити вітчизняну фірму ROCKWHEEL і американську OneWheel. Моноцикл цих виробників гарантують вам надійну і якісну експлуатацію транспортного засобу. Не варто побоюватися китайських брендів: ninebot, GotWay, Suoku, Airwheel, які зарекомендували себе у світі монобайков.
Найважливішою деталлю одноколісного засоби пересування є акумулятор моноколеса. Як довго наш одноколісний друг зможе їздити без підзарядки батареї моноколеса – головне питання, яке цікавить кожного покупця. Існують моделі з невеликою ємністю акумулятора (менше 150 Вт*год), вони здатні подолати відстань до 10 км (1 година катання). Такі моноколеса постійно потребують підживлення батареї. При невдалому розрахунку заряду батареї доводиться йти пішки і самостійно котити свій транспортний засіб.Рекомендуємо вибирати акумулятор моноколеса з потужністю від 200 Вт*год і вище. Моноцикл з такою батареєю здатен працювати понад 3 години, цього вистачає на 1-2 доби використання.
Моноколесо – це найбільш компактний вид транспорту. Тому саме розміри впливають на якість і зручність його експлуатації. Найбільш комфортне катання забезпечують моделі з висотою до 0,5 м та шириною 0,2 м (при прибраних підніжках). Важливим є діаметр колеса, він нього залежить вантажопідйомність моноцикла. Чим більше діаметр, тим більше допустима вага пасажира і тим комфортніше управління таким моноколесом. Але не варто купувати моноцикл з діаметром колеса 18 дюймів при вазі 80 кг З такою вагою оптимальний діаметр колеса 14-16 дюймів.
Найбільш оптимальний колір для моноцикла — чорний. На темних кольорах не так помітні подряпини і невеликі забруднення. Моноколесо білого кольору постійно доводиться підфарбовувати.Не всі моноциклов оснащені лампочками і світловідбиваючими стрічками. Їх відсутність ускладнить пересування в нічний час доби. Вибираючи моноколесо, віддавайте перевагу моделям з вбудованими лампочками і з підсвічуванням.