Блог як інструмент розкрутки

420

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/08/18/blog-kak-instrument-rasskrytki/]
Зараз все більше і більше людей починають усвідомлювати, що блоги є ефективним інструментом розкрутки. І застосування даного інструменту в розкручуванні починає набирати обертів.

Чому саме блог?

Для початку згадаємо що відіграє велику роль при ранжируванні вашого сайту пошуковими системами:
1. ТІЦ — індекс цитування. Тобто чим більше ресурсів посилається на ваш ресурс, тим індекс цитування вище.
2. Контент ресурсу. Ця істина відома все, пошуковики люблять контент, який постійно поповнюється і оновлюється.

Якщо для першого пункту — рішення знайти досить легко і з вкладеннями і без них. То з другим пунктом виникають труднощі. Як же тоді бути?!

Роль блогу у розкрутці вашого бізнесу.

На допомогу нам приходить блозі. У ньому ми можемо без праці додавати новий контент хоч кожен день так не по разу. А з самого блогу (постів) робити посилання на наш комерційний ресурс. Тобто розкручувати сам блог, залучати відвідувачів саме на блог, а з блогу відвідувач може перейти за посиланням на наш комерційний ресурс.

Ще одна величезна перевага блогу — це підвищення позитивної результативності вашого бізнесу (продаж online, побудова структури тощо). Це відбувається шляхом психологічного зближення вас і вашого відвідувача, за рахунок більш близького знайомства з вами через ваші пости. Ваш відвідувач дізнається про вас більше і вирішить, чи можна вам довіряти, чи можна мати з вами справу, хто ви взагалі такий, ніж ви йому(відвідувачу) будете корисні.

Важливий момент у створенні вашого найпотужнішого маркетингового інструменту — блогу.

Тут є дуже важливий момент — це контент самого блогу. Буде він досить цікавий для ваших відвідувачів?! Так як, якщо ви почнете писати на блозі про те, наприклад, скільки ви прокинулися, що їли на сніданок, в якому одязі ви сьогодні провели день та іншу подібну нісенітницю, ви не зацікавите свого відвідувача і він закриє ваш блог навіть не зацікавившись вашими проектами.

Коли будете складати пости на вашому блозі, задумайтеся над тим, кого ви хочете залучити, хто ваш потенційний відвідувач, як думає та людина, якій буде цікаво дізнатися про ваші проекти, про вашу думку і ваші досягнення. Що корисного відвідувач отримає від відвідування вашого блогу?

Наведу приклад: Ваші комерційні проекти на тему заробітку в мережі, а ви пишете у блозі про кімнатних рослинах. Таким чином ви залучите відвідувачів, яких цікавить розведення і догляд за кімнатними рослинами, але ніяк не заробіток в мережі.
Чи потрібні вам такі відвідувачі? Навіщо?
Ви пишете про бізнес, про успіх, нові можливості — ви залучаєте тих хто цим цікавиться, хто шукає можливості відкрити або розвинути бізнес.
Ви пишете про музику і нових виконавців — відвідувачі — меломани. І т. д.
Я думаю, ідея зрозуміла?