Як вийти в топ?

383

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/06/11/kak-vijti-v-top/]
Цей пост скоріше всього буде питанням для тих хто розуміє і розбирається в просуванні блогів. Ось вже як з початку року я намагаюся просунути блог Все про все на перше місце у видачі пошуковиків. Я не намагаюся просунути блог за якимось конкретним запитам або ключовими словами, я лише намагаюся сама назва блогу Все про все вивести в топ і зайняти перше місце.

Все, що у мене вийшло за ці шість місяців, так це піднятися на другу позицію як в Гуглі так і в Яндексі. До цього блозі обіймав різні позиції, то він був на п’ятому місці, на 13-м. Зовсім не давно було, що майже всі сторінки вилетіли з індексу Гугла, що в свою чергу змусило мене написати пост Випадіння сторінок з Google. Але це все в минулому і тепер стоїть питання про те, як і яким способом, піднятися на перше місце за запитом Все про все.


І так ідемо по статистиці. Запит Все про все, за статистикою ключових слів від Яндекса, за місяць виходить ось така ситуація:
Я розумію, що запит по собі не дуже мабуть популярний. Але мій блог саме так називається і саме за такими ключовими словами, я хотів би його бачити на перших позиціях в двох пошукових системах.

Зі статистикою розібралися, тепер про те, хто займає першу позицію за цими словами.
В Гуглі при пошуку даного запиту, спостерігається така ситуація:

Як бачимо, що сайт знаходиться на безкоштовному хостингу від народ.ру. Зайшовши в перший раз на цей сайт, я був здивований, проект не оновлюється з 22.04.04. На дворі середина 2010, а сайт досі на першому місці, і не покидає його. Так і показники самого сайту чесно кажучи, майже ні які:

Проти

Але і з такими даними він досі посідає перше місце. Якщо чесно, то я взагалі не уявляю як мені його обійти/обігнати. Як зрушити його з першої позиції і зайняти її. Поки я шукаю відповіді на питання в яких не розумію, у спину дихає ще один сайт, який теж думаю не чекає і шукає різні шляхи потрапити в топ.

Така ж ситуація відбувається і в Яндексі. Але там вже інший сайт, який принаймні часто оновлюється, з цього думаю, що там буде складніше.

У кого які є пропозиції, думки про те, якими ще способами можна обійти ці сайти, особливо який не оновлювався з 2004 року. Або все ж таки правда, що від Гугл дає перевагу сайтам у яких домен чим старше, тим краще. З іншого боку, адже це сайт на фрихосте, так само як і мій.

Чекаю ваших ідей і пропозицій, про те як вийти в топ за запитом Все про все. Мені головне зрозуміти принцип роботи, зрозуміти які є способи, що б обійти «конкурента» за цим запитом.