Соціальні мережі як SEO-інструмент

372


Сьогодні у мене на блозі черговий гостьовий пост від Тетяни BONDARKА Брагіної – успішний SEO-копірайтер, а так само блогер. Якщо ви пам’ятаєте і є постійними читачами мого блогу, то напевно могли помітити, що Тетяна вже другий раз пише гостьовий пост на моєму блозі. Перший гостьовий пост був під назвою Twitter-ефект, описана історія в цьому пості принесла досить багато коментарів і оглядів, а це у багато говорить про те, що стаття вийшла цікавою і відвідувачам блогу дуже сподобалася.

Тепер дамо слово Тетяни і її статті під назвою: Соціальні мережі як SEO-інструмент

Нині модно мати власну соціальну мережу. Форуми, судячи з усього, в найближчому часі кануть в лету, оскільки сучасні рішення на JS заполонили все і вся. Соціальні мережі вже не просто покликані об’єднувати людей, у яких спільні інтереси і діти-ровестники, за щасливим збігом обставин вони створюються як інструмент для SEO-просування. Якщо вірити словами керівництва деяких соц.сервісів, навіть одна-єдина соціальна мережа здатна просунути ваш бренд в топ по потрібному вам запитом за умови вкладання певної суми вічнозелених або її еквівалента в будь-яких тугриках. Стало бути, професія ЅЕОшника і зовсім не потрібна, коли є такі універсальні всепродвигаемые соціальні мережі!

Свіжий приклад з життя. З недавніх пір я сиджу в одній соціальній мамской мережі, популяризую слінги як явище ллю трафік на сайт магазину слінгів і розводжу флуд в будь-яких детовоспитательных темах. Спроба подружитися з адміністрацією на перших порах вдалася, тому мені скинули так зване «пропозицію для брендів» для ознайомлення. Мою увагу привернуло, на перший погляд, халявне розміщення банера в обмін на які-небудь інші приємності, тому я постукала у зазначений акаунт скайпу, щоб з’ясувати подробиці. Відразу скажу, що дана соц.мережа є локальною, жодним чином не претендує на масовість і першість хоча б у своїй темі. І мені запропонували, крім іншого, подарувати «зірці» слінг. Про як. Пряма мова: «А ви можете подарувати слінг? Точніше, ми хочемо подарувати слінг нашій зірці — Яні Клочковій, а натомість ми створимо вам акаунт у нас на сайті (прим.: аккаунт, на хвилиночку, в мене вже є, цікавить банер). Якщо це дорого, то, як ви будете планувати свою розкрутку, для мене питання. Банер на сайті коштує 2000 грн тиждень ($250) , преміум-аккаунт ще дорожче, ми пропонуємо обмін, який просто смішний. Створюючи акаунт у нас на сайті ви піднімаєтеся в пошукових системах. Як по мені, так простіше розкрутки не придумаєш)».

У відповідь на моє зауваження стосовно того, що соц.мережа навряд чи може стати універсальним і найкращим інструментом для просування пролунало: «Ну тоді я сумніваюся у ваших знаннях про інструменти ефективності SEO».

Стало бути, в грамотному просуванні соціальні мережі нині – наше все? Досить створити акаунт, заповнити профіль, і ви в топі? Просвітіть, а?