Це те, що буде актуально і в 2013 році

479

Не важливо коли ви відкрили свій блог, тільки, що або ведете його вже кілька років. Домоглися чогось, або ще не встигли нічого зробити в блогосфері. Ви повинні пам’ятати, що не важливо скільки днів чи років вашого блогу, існують правила, які не зміняться ніколи. Ці правила будуть залишатися актуальними і в новому році і через багато років.

Це ті правила ведення блогу, які допоможуть вам у Новому 2013 році, ще більше створити аудиторію читачів вашого блогу, навчать вас якоїсь дисципліни, а так само працьовитості. Адже ми всі з вами створюємо блоги для людей, а не для пошукових машин. Як не дивно кожен з нас знає ці правила, вони дуже легкі, але чомусь рідко хто їх виконує, а якщо і робить, то допускає помилки.

Сьогодні, в кінці року, що минає, ми ще раз згадаємо те, що іноді забуваємо. Згадаймо і постараємося пам’ятати все це весь наступний 2013 рік. та й взагалі, особисто я думаю, що це повинен пам’ятати будь-блогер, який веде свій блог для людей.

Адже кожен з нас хоче привернути увагу до себе, так і до свого блогу. І повірте, тут немає ніякого додаткового чарівництва, всього лише треба пам’ятати кілька правил.

Плануйте вихід статей.

Все це пам’ятають, всі це знають, але то рідко це виконують. Ви хочете постійний приріст нових відвідувачів на блозі, ви хочете стати популярним, тоді насамперед ви самі повинні бути готові до цього. Не можна вимагати приросту трафіку і коментарів на блозі, якщо ви публікуєте за однією статтею раз в тиждень.

Подумайте самі, ви написали пост, прийшли відвідувачі, їм дуже сподобався ваш стиль, то як ви розповідає і про що пишете. Відвідувач підписується на ваш блог, чекає нових постів, а їх немає. Прикро?

Не підштовхуйте ваших відвідувачів відписуватись і забувати про вашому блозі, тільки тому, що вам лінь або ви самі забули про своєму блозі. вирішили писати для людей, пишіть, не забувайте про ваших передплатників і відвідувачів.

Я не кажу, що треба писати кожен день, але хоча б 2-3 рази в тиждень видавати новий пост, це вже успіх. А хто казав, що буде легко? Адже ви хочете живий блог, з відвідуваністю і іншим? Значить треба працювати, писати, шукати нові теми, розвивати обрану вами нішу.

Список майбутніх постів.

Прочитавши перший пункт, ви напевно вже сказали самі собі, мовляв де взяти стільки тем для постів. Що робити, коли треба, що то написати, але в голові пусто і про що тоді писати? Але і тут є рішення даної проблеми. Особисто я роблю наступним чином. Я завів собі програму Evernote. Де постійно створюю теми, або пишу собі список тим, про що я б хотів надалі розповісти на своєму блозі. Пишу там будь-яку думку, або записую там що те про що прочитав на інших блогах. І повірте даний спосіб дуже допомагає, адже періодично відкривши такий список і прочив замітки які я залишив, з’являються нові думки по темі, які я тут же записую.

Так, що перебуваєте в постійному пошуку тем для ваших майбутніх статей. залишайте «нотатки на полях», повертайтеся до них і повірте натхнення для нових постів сама прийде до вас.

Спірні теми.

Давно відомо, хочете зібрати тонну трафіку на ваш блог, напишіть, що то спірне або облийте брудом когось. Для обливання і викриття когось, нам треба зібрати гідну базу інформації і при цьому потім не зганьбитися. А ось написати тему на блозі типу «iPhone на багато крутіше Galaxy3» ось це можна. Або як вам тема: «Ходити на роботу краще, ніж бути фрілансером» або «Sape для лохів, GGL для реальних пацанів»

Народ любить такі теми, особливо якщо зможете торкнутися наболілі теми. Повірте, що відвідувачі хлинуть на ваш блог з таким постом, ви отримаєте величезну кількість коментарів. І не бійтеся «зіпсувати» тематику блогу, ну і що, якщо ваш блог чисто про SEO, просування та розкрутки? Повірте, така тема ну ні як не зіпсує ваш вузьконаправлений тематичний блог, а лише додасть йому, що то типу перепочинку від побитих тим про SEO.

Інтерв’ю.

Даний тип постів ні хто не відміняв, але, на жаль, за останній 2012 рік таких постів стало все менше. А чому? Чому не запросити когось до себе на блозі, задати йому питання, але не банально-шаблонні питання, а, щось нове, чого ще ні хто не питав.
Ну, а зовсім відмінна практика, гостьові пости, чому б не застосувати її? І знову не треба прагнути з цими постами потрапити на блоги топових блогерів.

Навіщо?
Озирніться навколо, за останній рік стільки цікавих і нових блогерів з’явилося в мережі.

А, що до прикладу вам заважає, взяти чийсь блог і описати його історію успіху? Жаба на посилання або конкурента задавить? Побачили, новий блог, помітили, як він зростає на очах, все стукайте до автора блогу, беріть інтерв’ю, зробіть опис успіху такого блогу, мовляв як автор за 8 місяців перетворив свій блог успішно відвідуваний проект.

Адже головне тут-бажання.

Спілкування.

Коментарі — це те чим живе блозі. Адже тільки вони зможуть дати вам зрозуміти якщо ваші пости і ваш блог розвивається в правильному напрямку. Але і тут не треба забувати, що ви просто зобов’язані бути на постійному зв’язку з вашими відвідувачами, які залишили свої коментарі. Адже якщо залишаючи коментарі на блозі відвідувач не отримує відповіді від автора блогу, то пам’ятайте, що більше від цього відвідувача ви не отримаєте настільки заповітні кілька рядків по темі.

І не забувайте, що коментарі до ваших посту, це можуть бути чергові нові теми для ваших постів.

Це те, що буде актуально і в 2013 році:

  • Намагайтеся частіше оновлювати свій блог. Зробіть для себе розклад публікації постів і намагайтеся його дотримуватися
  • Збирайте теми для постів, дивіться по сторонах і не зациклюйтеся на чомусь одному.
  • Шукайте спірні теми, будьте завжди у курсі того, що відбувається, але не забувайте дотримуватися повазі до тих, хто відповідає в коментарях або про кого пишете.
  • Запрошуйте блогерів на ваш блог, беріть інтерв’ю, приймайте гостьові пости.
  • По мірі можливості відповідайте на коментарі читачів вашого блогу, прислухайтеся до їхньої думки і черпайте з їх коментарів нові теми для ваших постів.

І повірте, ці поради будуть актуальні і через сто років. Головне не забувайте про них вони завжди будуть йти перед, просуванням, виходом в топ ПС, перелінковкою та іншими SEO науками.