5 критичних порад для користувачів WordPress

380

Блог Все про все працює на WordPress. Це не повинно бути сюрпризом для багатьох з вас. Це дуже гнучка платформа блогів з можливістю налаштувати теми, додавати плагіни, а так само безліч різних налаштувань.

Як тільки я почав вести цей блог, я почав змінювати велику кількість налаштувань в адміністративній панелі управління, по мірі можливого, так як мій блог знаходиться на безкоштовному хостингу від самого wordpress’а . Я хотів переконатися, що, як тільки Google, Яндекс та інші великі пошукові системи почнуть сканування мого сайту, все буде налаштовано, на скільки це дозволяє даний сервіс. Для того що б якомога швидше, мій блог потрапив у всі ці пошукові системи для індексації, і надалі давали трафік на мій блог.

У цій статті я збираюся розповісти вам про ті зміни, які я зробив у моїй установці WordPress, якби я знаходився на своєму домену та хостингу, як би я почав оптимізацію свого зміст для пошукових систем. Кожен з цих рад дуже легко зробити без особливих зусиль.
Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся залишати мені коментарі, якщо у вас виникнуть питання, пропозиції або якісь доповнення за цим радам пишіть.

1. Оновлення до останньої версії WordPress.

Команда розробників WordPress постійно працює над поліпшенням платформи . Вони додають нові можливості, а так само постійно усувають різні баги і помилки. Не забувайте оновляться, це важливо!

2. Встановіть та налаштуйте плагін Headspace SEO.

Існує код, написаний на кожній сторінці, який браузери не показують юзерам, таким як ви і я. Цей код, відомий як мета-дані, зарезервований для роботів, як Google і Яндекс. Ці мета дані включають в себе ключові слова, опис, заголовок, і можуть включати кілька інших пунктів.

Коли Google аналізує ваш блог, він шукає блог, який має певний рівень узгодженості. Хоча деякі з цих елементів є більш важливими, ніж інші, Google хоче, знайти місця, де заголовок, опис або ключові слова, пов’язані між собою. Якщо вони не пов’язані або не існують, то Google просто буде вважати, що ваша сторінка є спамом.

Витратьте кілька хвилин на кожну статтю і переконайтеся, що ваш заголовок, опис або ключові слова, будь-яке використання одних і тих же слів і понять, що відповідають самій статті.

3. Створення дружньої пошуковій системі url’ов.

Ви повинні змінити ваші адреси блогу, щоб вони не відображалися наступним чином: http://www.vsego.wordpress.com/?page_id=1
замість цього змініть їх ось так:
http://www.vsego.wordpress.com/about.

4. Використання цінних ключових слів у ваших заголовків.

Тут все просто, кожна ваша стаття повинна містити ключові слова. Якщо цей пост який ви читаєте, що я пишу про поради щодо налаштування та використання wordpress’а, а так само не багато про SEO. То й ключові слова, які будуть використовуватися в цьому пості буде саме:
WordPress
Google
Яндекс
Теги
URL

і т. д

5. Писати статті, які є дружній пошуковій системі.

Як ви розумієте в своєму пості обов’язково використовувати слова, які ви використовуєте в заголовоке, опис, ключові слова і URL. Це балансування. Ви повинні переконатися, що ви згадуєте слово як можна частіше, так що б Google зібрав достатньо інформації про вашому пості і його цінності.

Використовуйте ці п’ять рад на практиці на вашому блозі WordPress, і ви будете вражені результатами. Ви можете не побачити різке збільшення відразу, але створені вами необхідні будівельні блоки будуть продовжувати рости, що в свою чергу дасть зростання до покращення вашого блогу!

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі

Читайте також:
Найпопулярніші запити 2009 року
Постові Vs Банери
Отримуємо зворотні посилання з нульовим зусиллям.
Типові помилки в SEO