Завантажити moon + reader pro (повна версія) на андроїд

30

moon + reader pro – просто необхідна програма яка стати в нагоді всім, хто любить читати книги на андроїд, з її допомогою процес читання буде відбуватися легко і просто і ви ні коли не забудете де зупинилися і що читали останнім часом. Цей додаток виділяється серед інших, і все завдяки неймовірній функціональності, зручному інтерфейсу і багатим налаштувань. А налаштувати ви можете практично все що завгодно, наприклад розмір і тип шрифту, прогалини між словами, варіанти і анімацію перегортання сторінок, прозорість, яскравість і багато іншого.

Крім мун рідер буде піклуватися про ваших очах, програма буде періодично вам нагадувати про тривалому читанні і про те, що потрібно зробити перерву, а в темний час доби, щоб не дратувати очі можна активувати нічний режим. Працювати з додатком дуже комфортно, все що потрібно зробити, так це завантажити потрібні вам книги у форматі fb2, txt, html, epub, pdf або zip і закинути їх в пам’ять вашого пристрою по шляху books-moonreader.

Далі запускаємо додаток і через мить побачимо завантажені раніше книжки на дуже зручних поличках, прям як в бібліотеці. Все тепер просто натискаємо те що хочемо читати і починаємо насолоджуватися. Якщо ви втомилися, то просто виходите з програми, а вона в автоматичному режимі збереже прогрес читання і при наступному запуску можна продовжити читання з місця зупинки. Улюблені твори можна додавати в обране і вони зручно будуть відображатися на головному екрані даного рідера.

Так само неймовірно зручною функцією є авто прокрутка, тобто вам не потрібно навіть гортати руками сторінки, все буде відбуватися в автоматичному режимі, правда потрібно трохи часу, щоб функція підлаштувалася під швидкість вашого читання. Для зручності існує докладна статистика, де наочно видно скільки ви прочитали книг, скільки витратили на це часу, де зупинилися і так далі.