Зрозуміти SEO. частина перша.

480

В одній з акцій на блозі Schtolcman’a , я відписався в коментарях по темі цілі на тижні , де написав про свої плани на цей тиждень . Але цей пост не про те , що зроблено , а що ні.Тут я спробую викласти свої думки з приводу заробітку в інтернеті. Однією з моїх цілей було :
Зрозуміти що ж таке заробіток в інеті і чому всі пишуть тільки про СЕО.
Часу було багато , я ходив по різних блогах СЕО тематики , перечитував їх , якщо щось було не зрозуміло , перечитував ще раз .Кажу відразу , я не намагався стати сео’шником , або пишу цю статтю помщаючись і заздрячи «роблять гроші в інеті».Я поліз в цю тему , заради інтересу і розширити свій кругозір.

У певний момент переходячи від блогу-щоденника , я став помічати те , що текст статей майже однаковий , в плані того , що блогери пишуть одне і теж тільки кожен намагається переплюнути іншого і розповісти про те як він більш крутий і скільки він заробляє. Кожен другий блог зводитися до того що намагається замилити іншим наскільки він крутий. Походивши ще тиждень за таким блогах СЕО тематики , я продовжив читати ці блоги але вже з посмішкою на обличчі.

Я просто від душі сміявся, коли читав , на скільки один з блогерів крут і ось-ось купить собі квартиру в Москві , інший кричав що він крутий дорвейщік і ось вже скоро йде замовляти собі інфініті , але при цьому і той і інший просили подарувати їм кілька WMZ на днюху , так як немає грошей ні на бухло ні на закусон.

Маячня….
Далі було зовсім цікаво , на одному блозі , людина поставила собі мету 1к$ за місяць і неипет!Мабуть хтось з його конкурентів по СЕО подивившись цей пост , тут же на своєму блозі поставив собі за мету 1.5 до$ на саттелитах . Естафету підхопив інший блог …. ось на цьому блозі мене звалили на підлогу , «дідусь» написав , що всіх зробить , і на крутить собі бабла так , що всі інші усрутся і з їх сателіти і дорвеями і софт програмами і взагалі мав він їх всіх на увазі.Заради такої справи він залишив роботу , і взагалі він крутий і яйця залізниці як у Робокопа.
Але от тільки що б у нього було все пучком і все вийшло , він попросив у всіх хто його читає , пропіарити його акцію в своїх блогах .

Іноді читаю такі блоги , і не розумію , що , ну що ж відбувається з головах таких людей. На кого вони розраховують ? На яку аудиторію ? На школярів ? Напевно вони відчувають себе крутими коли сеонуб звертається до них на сайт з питанням хочу зробити 500 рублів на блозі.

Як не крути всі вони круті у всіх «тисячі» проектів , сайтів , блогів , і все гребуть лопатою зелене бабло. А по моєму немає , всі вони гребуть гівно , і «свистять» нам …….

Продовження слідує…….