10 (+1) способів скачати з YouTube

296

Дуже часто хочеться зберегти переглянуте на YouTube.com відео у себе на комп’ютері. Буває просто сподобався кліп, буває при поганому з’єднанні просто неможливо дивитися в онлайні. Всяке буває. Буває, що сидиш в туалеті, а тут дзвонять у двері. Хреново. Ну так от, зараз я розповім про кілька способів завантажити відео з youtube.

Спосіб перший. – Самий зручний! Якщо ви знаходитесь на самому Ютьюб, просто додайте “ss” до адреси ролика, щоб вийшло, наприклад так: http://ssyoutube.com/watch?v=S48U0UNMxUE
Якщо ж Ви знаходитесь на сторінці, де викладено відео, просто на початку адресного рядка додайте sfrom.net/ та натисніть Enter. (приклад: sfrom.net/http://youtube.nnm.ru/rus…).
Якщо на сторінці розміщено декілька відео роликів, ви отримаєте список прямих посилань для скачування. SaveFrom.net завжди під рукою! Він дозволить безкоштовно завантажити з YouTube, rutube.ru,vkontakte.ru, DepositFiles, LetitBit і багатьох інших сервісів.

Спосіб другий – В цьому випадку використовується інший сайт — www.videodl.org. Копіюєте посилання на відео, заходьте до них на сайт, вставляєте в полі, тиснете кнопку, зберігаєте відео.. право, потрібно набагато більше часу. До того ж іноді перший – SaveFrom.net – дає більшу швидкість скачування. Ну це раз на раз не доводиться.

Спосіб третій – На сайті vixy.net/flv_converter можна ввести посилання на відео і на виході отримати готовий кодований файл – який хочете – avi, mov, mp4, 3gp або тільки аудіо-доріжку в mp3. Дуже зручно.

Спосіб четвертий – для користувачів браузера Mozilla Firefox. Плагін, за допомогою якого можна качати відео з YouTube.

Спосіб п’ятий – знову онлайн-даунлоадер. На цей раз video.qooqle.jp/dl. На виході – flv-файл.

Спосіб шостий – ізвращенскій. Не знаю як з іншими браузерами, але Опера збереже переглянуте відео в Кеші. Потрібно по даті знайти flv або swf файл.
C:Documents and Settings–ваш логін–Local SettingsApplication DataMozillaFirefoxProfiles–код-профайлу–Cache

Спосіб сьомий – скористатися програмою YouTubeGrabber (і дзеркало). Дуже проста, має всього одне поле для введення адреси відео і одну кнопку – Grab! Важить всього 167 кб. Просто принадність.

Спосіб восьмий – несподіваний. Виявляється USDownloader з допомогою якого качають файли з рапіди і меги можна легко качати youtube-відео. Завантажити програму можна звідси.

Спосіб дев’ятий – ще одна зручна програма для скачування і кодування – VideoGet. На виході отримуєте потрібний вам файл.

І, нарешті, спосіб десятий. Трохи більш комплексний підхід – програма YouTube Spider. З її допомогою здійснюється пошук відео youtube.com. Крім усього іншого можна і викачувати відео з конвертацією в mpeg. Завантажуємо звідси.

Бонусний, 11, спосіб

Можна ще так:
www.youtube.com/watch?v=2B-IWVUikHM

Міняємо youtube на kissyoutube:

www.kissyoutube.com/watch?v=2B-IWVUikHM

Download now -> Save As (soms.flv) -> Радіємо.