10 корисних плагінів для WordPress

471

1.Плагін підписки на коментаря

Якщо ви дозволили користувачам коментувати ваші статті, то вам необхідно дати можливість користувачам підписуватися на отримання повідомлень про додавання коментарів. Бажано одночасно здійснювати передплату через імейл і RSS. Це відмінний плагін для ваших читачів і також він стимулює користувачів повертатися на ваш блог.

2.

FeedBurner – безкоштовний сервіс для блогерів з сотнями корисних можливостей. Для ваших передплатників він перетворює RSS упереджена вигляд. Для вас він надає статистику.

3. Найпопулярніші теми

Цей плагін призначений для виведення на вашому сайті в певному місці список найбільш популярних тем. Це потрібно, щоб тема не загубилася в архіві ваших повідомлень і на неї завжди була пряма посилання з головної сторінки.

4. Akismet

Якщо ви досі не використовуєте Akismet, то загляньте в закладку Plugins. Даний плагін йде в стандартній поставці WordPress. Все що вам потрібно зробити, щоб активувати даний плагін. Він призначений для фільтрації спам повідомлень.

5. Aweber’s Feed Broadcaster

Даний плагін – менеджер для управління списками розсилки. Він автоматично розсилає повідомлення вашим читачем про вихід нової статті.

6. Профайл / Сторінка про себе

Ну загалом тут самі розумієте..:)

7. DoFollow плагін

Даний плагін видаляє атрибут “rel=nofollow” з вихідних посилань в WordPress.

8. SimpleTags

Даний плагін виводить список ключових слів і фраз, що характеризують статтю. Це допомагає людям знайти ваші повідомлення у Technorati.com – соціальної мережі.
Після того, як ви додали статтю в блозі, натисніть на посилання внизу повідомлення. Ви побачите повідомлення з інших блогів, які характеризуються тими ж ключовими словами. При цьому, якщо вас ці повідомлення зацікавлять ви можете залишити свій коментар з посиланням на ваш блог, таким чином, додайте посилання на свій блог.

9. Excerpt Optional

Даний плагін дозволяє вам самостійно редагувати текст посилання на статтю, а не використовувати стандартний варіант, який пропонує WordPress. Це необхідно для встановлення доброзичливих для пошукових систем URLстатей.

10. Notable

Даний плагін призначений для можливості додавання вашої статті в будь-яку з соціальних мереж або каталогів. Тобто читач вашої статті, якщо він вважатиме, що дана стаття гідна бути в одній із соціальних мереж, то йому досить натиснути на посилання і процес додавання відбудеться автоматично.